Wianki świąteczne Gwiazdy Królewskie

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Gwiazda Królewska to ozdoba dedykowana na okna, drzwi i inne płaskie powierzchnie. Dzięki bogatej ofercie w kwestii rozmiaru prezentuje się znakomicie w każdym pomieszczeniu niezależnie od jego powierzchni. Stanowi świetną dekorację wejść, elewacji i innych powierzchni. Nasze produkty posiadają certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW.

Gwiazda Królewska – nietypowy element dekoracyjny

Gwiazdy świąteczne są doskonałą inwestycją na długie lata. Dzięki sposobie wykonania i wysokojakościowym materiałom, pozostają na długie lata w idealnej formie, nie tracąc swojego kształtu czy koloru. Polietylen, z którego wykonane jest igliwie, które wykorzystujemy przy produkcji naszych wianków, jest w 100% recyklingowany, co przyczynia się do mniejszych odpadów zanieczyszczającą naszą planetę. Ponadto dzięki swojej długotrwałości, po 3 latach użytkowania naszej gwiazdy, wyrównuje się wynik emisji spalin, które wydzieliły się podczas jego produkcji w porównaniu ze spalinami, które wydzielają się przy hodowli żywych drzewek, z których wykonywana by była owa dekoracja.

Piękny element dekoracyjny

Przy dekorowaniu naszego domu na okres świąteczny często mamy wrażenie, że choinka to jednak za mała forma dekoracji. Puste powierzchnie możemy przystroić gwiazdą królewską z dekoracją pasującą do reszty, czy to będą bombki, czy samo światło. Sam kształt gwiazdy jest pięknym elementem dodającym tradycyjnego świątecznego charakteru każdej powierzchni. Zyskuje on na popularności wśród różnych instytucji w branży gastronomii, w urzędach miasta, biurach, ale także naszych mieszkaniach i domostwach, gdzie najczęściej widnieje na naszych drzwiach zapraszając do środka gości, zwiastując niesamowite dekoracje wewnątrz. 

Rozwiązania dla osób z alergiami

Mając na trosce dobro naszych bliskich, którzy mogą borykać się z alergią na żywice lub inne substancje występujące w prawdziwym igliwiu, najbezpieczniej jest zdecydować się na gwiazdy królewskie. Będziemy mogli się ze spokojem cieszyć wszystkim tym co dla nas najważniejsze: rodziną i czasem spędzonym w świątecznym klimacie.