ADAL

Nowe produkty

Nowe produkty

Kule świerkowe Jeżyk

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Kula Jeżyk to ozdoba dedykowana do podwieszenia na suficie. Dzięki bogatej ofercie w kwestii rozmiaru prezentuje się znakomicie w każdym pomieszczeniu niezależnie od jego powierzchni. Stanowi świetną dekorację biur, galerii handlowych czy przedpokoi. Nasze produkty posiadają certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW.

Kula Jeżyk – urocza dekoracja świąteczna

Kule Jeżyk są doskonałą inwestycją na długie lata. Mogą służyć za dekorację świąteczną przez długie lata, jako baza pod dodatkowe ozdoby lub samoistnie, nie tracąc swojego kształtu czy koloru. Polietylen, z którego wykonane jest igliwie, które wykorzystujemy przy produkcji naszych produktów, jest w 100% recyklingowy, co przyczynia się do mniejszej ilości odpadów zanieczyszczających naszą planetę. Ponadto dzięki swojej długotrwałości, po 3 latach użytkowania naszych produktów, wyrównuje się wynik emisji spalin, które wydzieliły się podczas jego produkcji w porównaniu ze spalinami, które wydzielają się przy hodowli żywych drzewek, z których wykonywana by była owa dekoracja.

Bezpieczeństwo

Należy pamiętać, że suche gałęzie żywego drzewka w połączeniu z lampkami, które podczas pracy wytwarzają duże ilości ciepła, mogą stanowić całkiem poważne ryzyko wystąpienia pożaru. Właśnie z tego względu producenci lampek bożonarodzeniowych przy każdej nieobecności w domu zalecają wyłączanie oświetlenia z zasilania. W przypadku drzewek sztucznych zagrożenie to zostaje niemal całkowicie wyeliminowane, a lampki mogą oświetlać nasze świąteczne dekoracje właściwie bez przerwy.

Piękny element dekoracyjny

Przy dekorowaniu naszego domu na okres świąteczny często mamy wrażenie, że choinka to jednak za mała forma dekoracji. Puste powierzchnie możemy przystroić gwiazdą królewską z dekoracją pasującą do reszty, czy to będą bombki, czy samo światło. Sam kształt gwiazdy jest pięknym elementem dodającym tradycyjnego świątecznego charakteru każdej powierzchni. Zyskuje on na popularności wśród różnych instytucji w branży gastronomii, w urzędach miasta, biurach, ale także naszych mieszkaniach i domostwach, gdzie najczęściej widnieje na naszych drzwiach zapraszając do środka gości, zwiastując niesamowite dekoracje wewnątrz. 

Warunki domowe i biurowe

Coraz więcej osób sięga po syntetyczne warianty w mieszkaniach i domach. Dobrze wykonane igliwie absolutnie nie prezentuje się gorzej od naturalnych odpowiedników, a okazuje się o wiele wygodniejsze. Nie trzeba go codziennie pielęgnować czy przejmować się sypiącym się igliwiem, które wymaga regularnego sprzątania. Raz kupiony sztuczny wyrób z igliwia można potem schować i sięgnąć po niego w kolejne Boże Narodzenie. W dłuższej perspektywie oznacza to przy okazji oszczędność dla domowego budżetu, gdyż nie trzeba się liczyć z corocznym wydatkiem z tego tytułu. Z podobnych względów sztuczne igliwie pojawia się często w przestrzeniach biurowych. Można wtedy wybrać modele odpowiednio mniejsze lub smukłe, aby zmieściły się w określonych pomieszczeniach i nie przeszkadzały pracownikom, tylko stanowiły efektowną ozdobę.