ADAL

Nowe produkty

Nowe produkty

Wiszące stroiki bożonarodzeniowe

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Stroiki wiszące to ozdoba wyróżniająca się subtelnymi, gęsto układanymi gałązkami, które tworzą lekką, tradycyjną kompozycję. Ze względu na kształt półkuli, element ten można montować do powierzchni płaskich np. do sufitu czy ściany. Nasze produkty posiadają certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW.

Stroik wiszący jako elegancka minimalistyczna ozdoba świąteczna 

Stroiki są doskonałą inwestycją na długie lata. Mogą posługiwać za ozdobnik świąteczny przez długie lata, jako baza pod wspomagające ozdoby lub odrębnie, nie tracąc swojego kształtu czy koloru. Polietylen, z którego wykonane jest igliwie, które wykorzystujemy przy produkcji naszych produktów, jest w 100% recyklingowy, co przyczynia się do niższej ilości odpadów zanieczyszczających naszą planetę. Prócz tego dzięki swojej długotrwałości, po 3 latach użytkowania naszych produktów, wyrównuje się efekt emisji spalin, które wydzieliły się podczas jego produkcji w porównaniu ze spalinami, które emitują się przy hodowli żywych drzewek, z których produkowana by była owa dekoracja.

Bezpieczeństwo

Należy pamiętać, że zeschnięte gałęzie żywego drzewka w połączeniu z lampkami, które w trakcie pracy stwarzają spore ilości ciepła, mogą tworzyć całkiem poważne ryzyko wystąpienia pożaru. Właśnie z tego względu wytwórcy lampek bożonarodzeniowych przy każdej nieobecności w domu zalecają wyłączanie oświetlenia z zasilania. W przypadku drzewek sztucznych szkodliwość ta zostaje niemal kompletnie wyeliminowana, a lampki mogą iluminować nasze świąteczne dekoracje właściwie bez przerwy.

Estetyczny element dekoratywny

Przy dekorowaniu naszego domu na okres świąteczny często mamy odczucie, że choinka to jednak nieduża forma dekoracji. Puste przestrzenie możemy przystroić naszym stroikiem z dekoracją pasującą do reszty, czy to będą bombki, czy samo światło. Sam kształt stroika jest pięknym elementem dodającym tradycyjnego świątecznego charakteru każdej powierzchni. Zyskuje on na popularności wśród różnych instytucji w branży gastronomii, w urzędach miasta, biurach, ale także naszych mieszkaniach i domostwach.

Warunki domowe i biurowe

Coraz więcej osób sięga po syntetyczne warianty w mieszkaniach i domach. Dobrze wykonane igliwie absolutnie nie prezentuje się gorzej od naturalnych odpowiedników, a okazuje się o wiele wygodniejsze. Nie trzeba go codziennie pielęgnować czy przejmować się sypiącym się igliwiem, które wymaga regularnego sprzątania. Z podobnych względów sztuczne igliwie pojawia się często w przestrzeniach biurowych. Raz kupiony sztuczny wyrób z igliwia można potem schować i sięgnąć po niego w kolejne Boże Narodzenie. W dłuższej perspektywie oznacza to przy okazji oszczędność dla domowego budżetu, gdyż nie trzeba się liczyć z corocznym wydatkiem z tego tytułu.  Można wtedy wybrać modele odpowiednio mniejsze lub smukłe, aby zmieściły się w określonych pomieszczeniach i nie przeszkadzały pracownikom, tylko stanowiły efektowną ozdobę.