Co warto wiedzieć o sztucznych choinkach?

Co warto wiedzieć o sztucznych choinkach?

Sztuczne choinki z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Nadal wiele osób zastanawia się, czy warto zainwestować w żywe drzewko. Z jednej strony naturalny zapach świerku czy sosny przywodzi na myśl zbliżające się święta i wnosi do domu lub biura prawdziwie świąteczny nastrój. Z drugiej strony jednak wybór ten nie idzie w parze z ekologią i ekonomią. Na co się zatem zdecydować? Odpowiedź można znaleźć w ofercie producenta Adal.

Choinki sztuczne do ozdoby przestrzeni miejskich, do biura i do domu.
Decydując się na sztuczną choinkę przeznaczoną do domu lub biura, w ofercie firmy Adal można dokonać wyboru między choinkami w wersji mini, ale również tych wysokich, majestatycznych, które z pewnością zrobią duże wrażenie. Małe drzewka są nienachalnym i estetycznym symbolem świąt. Niewielka choinka Lena o wysokości 40 cm nadaje się na sklepową ladę czy biurową recepcję, ale sprawdzi się również w domu, w którym po prostu nie ma miejsca na większe drzewko. W dużych i wysokich pomieszczeniach dobre wrażenie zrobią natomiast gigantyczne drzewka typu maxi. Choinka Rocky mix PE może osiągnąć wysokość nawet 5 metrów! Odpowiednio ubrana stanie się świąteczną ozdobą galerii handlowych, lobby hotelowych i innych dużych przestrzeni. W ofercie producenta Adal można znaleźć wiecznie żywe drzewka w każdym rozmiarze – od tych kilkudziesięciocentymetrowych do kilkumetrowych. Każdy ich rodzaj dostępny jest w kilku wielkościach. Do wybranego drzewka można dobrać pasujące girlandy z imitacji igliwia, które pięknie podkreślą poręcze schodów, lady, bary i ściany.

Dwa razy „E” – estetyka i ekologia.
Adal to firma oferująca idealne rozwiązanie dla osób ceniących ekologiczne produkty. Wybierając z oferty drzewka z oznaczeniem „PE”, stawiasz na modele, które bez przeszkód mogą zostać poddane recyklingowi. Drzewko takie jest długowieczne i może służyć nawet przez kilkanaście lat. Ekologiczne podejście do różnego rodzaju ozdób i instalacji świątecznych jest szczególnie ważne w wykorzystaniu ich w przestrzeni publicznej.

Względy praktyczne.
Coraz popularniejszym sposobem na ozdobienie biura, galerii handlowej czy też własnego domu jest zainwestowanie w wysokiej jakości wiecznie żywe drzewko bożonarodzeniowe. Jest to rozwiązanie w dłuższej perspektywie ekonomiczne, ekologiczne i niezwykle wygodne. Przy drzewach do złudzenia przypominających prawdziwe mamy pewność, że ozdobą każdych świąt będzie taka sama, przepiękna i gęsta choinka. Modele wykonane z tworzyw nadających się do recyklingu nie wymagają ani przechowywania w określonej temperaturze, ani podlewania. Dzięki temu są one cudownie łatwe w utrzymaniu i tak samo bezproblemowe, jeśli chodzi o przechowywanie i składanie.

Bezpieczeństwo i wysoka jakość.
Wszystkie modele znajdujące się w ofercie Adal są zgodne z certyfikatami wydanymi przez laboratoria amerykańskie i europejskie. Drzewka charakteryzuje nie tylko wysoka jakość, ale też wyższe bezpieczeństwo. W odróżnieniu od drzewek naturalnych, modele wykonane z tworzyw nie stwarzają bowiem zagrożenia pożarowego.

Nowoczesne technologie – choinki ekologiczne.
Sztuczne choinki Adal zostały wykonane przy użyciu nowoczesnych technologii, które nadają drzewku styl i strukturę prawdziwych igieł. Osoby, którym bliskie są wszelkie aspekty ekologiczne, z pewnością docenią fakt, że firma Adal do produkcji wielu choinek wykorzystuje materiał z polietylenu, który z powodzeniem można poddać recyklingowi. Podsumowując – zakup sztucznego drzewka to podwójnie dobry, ekologiczny wybór. Oszczędza się wycinkę drzew i dzięki recyklingowi, chroni środowisko.