Choinka/Tree Gaia 210
  • Choinka/Tree Gaia 210
  • Choinka_Sztuczna_Gaia
  • Choinka_Sztuczna_Gaia

Gaia Mix PE 210cm

1 875,13 zł Brutto
Ilość

Choinka sztuczna Premium MIX PE Gaia 210 cm zyskuje oryginalną formę dzięki temu, że została umieszczona w skrzyni. Wykonana z najwyższej jakości tworzywa PE oraz folii PCV.  Jest niezwykle gęsta. Charakteryzuje się oryginalną formą, która znacznie się rożni od innych modeli naszych choinek prezentowanych w sklepie wiecznie żywe choinki. 

  

Bardzo bogato zdobiona choinka z gęsto osadzonymi gałęziami, dodającymi wizualnej lekkości i elegancji. Całość choinki osadzona jest w drewnianej skrzyni. 

Atutem tej choinki jest forma, skrzynia i gałęzie częściowo wykonane z materiału PE, który nadaje się do recyklingu. Detale drzewka imitują wygląd i kolorystykę naturalnych gałązek.

  

Choinka sztuczna składa się z 2 części + skrzynia - średnica skrzyni 40(długość) x 40(szerokość) x30(wysokość).

  

  

Choinka jest dostępna w czterech rozmiarach:

150cm180cm, 210cm, 240cm

 

Produkt posiada nasz firmowy system składania choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem, certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW :

ikony_mpa_quick.jpgikony_mpa_quick.jpg

oraz certyfikat TÜV:

 

Certyfikat TUV

 

* Na zdjęciu choinka w rozmiarze H 210 cm

GA210
100
2021-07-19
Wysokość [cm] 210
Rodzaj wysyłki paczka kurierska
Nowy produkt

Napisz swoją opinię!

2022-01-28

Decyzja zapadła

Rozbieram ją z świecidełek świątecznych i stawiam przed wejściem do domu.

2021-10-19

Na żywo jeszcze piękniejsza

Kupiłam nowość i jestem bardzo zadowolona. Wygląda znacznie lepiej niż na zdjęciu. Drewniany stojak robi naprawdę ogromne wrażenie.

Zobacz także

Gdzie się sprawdzi choinka sztuczna Premium MIX PE Gaia 210 cm?

Choinka sztuczna z serii Premium o nazwie Gaia MIX PE doskonale nadaje się do domu, na taras czy do ogrodu. Wyprofilowane gałązki nadają jej cudownej elegancji. Zamiast stojaka posiada estetyczną skrzynię, która dopasowana jest idealnie do każdej wielkości choinki jaką oferujemy w naszym sklepie. Skrzynia wykonana jest z wysokiej jakości drewna. Elastyczne gałązki umocowane są na stałe w systemie quick fix dzięki któremu w szybki i sprawny sposób rozłożymy choinkę a same gałązki możemy modelować według własnego uznania. Choinka posiada różne zakończenia gałązek, które tworzą niepowtarzalny efekt. 

 

Dodatkowa ozdoba

Całość osadzona w drewnianej skrzyni. Takie rozwiązanie sprawia, że Gaia jeszcze bardziej przypomina swoim wyglądem prawdziwe drzewko iglaste. Pokaźna choinka Gaia MIX PE o naturalnym wyglądzie idealnie sprawdzi się na wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia.