Wianek Nevada 80cm mix PE

257,41 zł Brutto
Ilość

Wianek bożonarodzeniowy Nevada 80 cm to sprawdzona i łatwa do przymocowania dekoracja. Zależnie od tego, gdzie ma być umiejscowiona, można ją przywiązać, podwiesić czy nawet przymocować do wybranej powierzchni z wykorzystaniem taśmy. W ten sposób można przyozdobić drzwi, okno lub jego okolice, ale i przykładowo rejon kominka. Taką ozdobę można również umieścić na płaskim meblu czy parapecie, przy czym warto wtedy zadbać o dodatkowe elementy i stworzenie w ten sposób efektownego stroika. 

 

Wianek Nevada Mix PE idealnie pasuje do choinki Nevada Mix Pe oraz girlandy Nevada Mix PE.

 

Wianek jest dostępny w trzech rozmiarach:

50 x 2080 x 20100 x 20

 

Produkt posiada certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW:

ikony_mpa_quick.jpg

oraz certyfikat TÜV:

 

Certyfikat TUV

  

* Na zdjęciu wianek o średnicy Φ 80 cm 

WNE80CM
100
2021-07-21
Rodzaj wysyłki paczka kurierska
Nowy produkt

Napisz swoją opinię!

2021-10-19

TAK TAK TAK!

Ten tez zamówiłam. Nie wiem, który lepszy. Rocky ma tą żyłkę jeszcze a ten same gałązki PE. Te dwie nowości to istne cudo.

Zobacz także

Wianek bożonarodzeniowy Nevada 80 cm do tradycyjnych aranżacji

Wianek bożonarodzeniowy Nevada 80 cm jest tym, czego można oczekiwać po klasycznej dekoracji tego typu. Z tego względu świetnie dopasowuje się do tradycyjnych wystrojów, często spotykanych w polskich gospodarstwach domowych. Rzecz jasna przy odpowiednim wkomponowaniu i przystrojeniu z powodzeniem umieści się go również w aranżacjach bardziej nowoczesnych.

Atuty wizualne

Dużym plusem tego modelu jest jego naturalny wygląd, wynikający z wysokiej jakości imitacji igliwia oraz samego stylu, w jakim zaprojektowano dekorację. Gałązki układają się tak, jak uformowałyby się te prawdziwe, więc rozpoznanie, że nie jest to wianek wykonany własnoręcznie, będzie stanowiło ogromne wyzwanie.