Carmen 180cm
  • Carmen 180cm
  • Choinka / Tree Carmen 180cm
  • Choinka / Tree Carmen 180cm

Carmen 180cm

546,68 zł Brutto
Ilość
do trzech dni roboczych

Choinka sztuczna żyłkowa Carmen 180 cm swoimi wymiarami pasuje do większości przestrzeni mieszkalnych. Z powodzeniem można o niej pomyśleć też w kontekście innych obszarów, w których potrzebne jest drzewko o takim rozmiarze. Może to dotyczyć budynków państwowych i innych placówek publicznych. Dzięki swojej dość tradycyjnej formie będzie ona z pewnością odpowiednia względem takich miejsc. 

 

Choinka sztuczna składa się z 3 części + stojak.

 

Choinka jest dostępna w czterech rozmiarach:

H: 150 cm  180 cm, 210  cm, 240 cm

 

Produkt posiada certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW oraz nasz firmowy system składania choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem:

ikony_mpa_quick.jpg

oraz certyfikat TÜV:

 

Certyfikat TUV

 

* Na zdjęciu choinka w rozmiarze H 180 cm

CA180
101
Wysokość [cm] 180
Średnica dolna [cm] 81 - 120
Stojak plastikowy
Waga [kg] 0 - 10
Rodzaj wysyłki paczka kurierska

Napisz swoją opinię!

2021-03-16

Idealna!

Fantastyczna choinka

Zobacz także

Intrygująca choinka sztuczna żyłkowa Carmen 180 cm

Choinka sztuczna żyłkowa Carmen 180 cm naprawdę dobrze się prezentuje. Posiada liczne i bujne gałązki, które są wykończone brązową folią imitującą korę. Tym samym podnosi to ekskluzywność całego modelu, jednocześnie mocno nawiązując do klasycznych drzewek, które kojarzy się z Bożym Narodzeniem.

Odpowiednio trwała

Planując zakup tego wariantu, możesz mieć pewność, że jest on naprawdę odporny i można z niego korzystać spokojnie przez kilka lat. Dzięki zastosowanemu Quick Distrubute System każda część choinki składa i rozkłada się z wykorzystaniem jednego ruchu, więc dekoracja nie zajmie dużo miejsca przy przechowywaniu, a samo jej ustawienie będzie niezwykle proste.