Milenium 180 cm
  • Milenium 180 cm
  • Choinka / Tree Milenijna 180cm
  • Choinka / Tree Milenijna 180cm

Milenium 180 cm

363,94 zł Brutto
Ilość
do trzech dni roboczych

Choinka sztuczna PVC Milenium 180 cm umieszczona jest na solidnym, plastikowym stojaku. Wysoka jakość zastosowanego materiału gwarantuje piękny wygląd dekoracji, a do tego wytrzymałość, zwłaszcza iż model można wygodnie składać z myślą o późniejszym przechowywaniu. Jest to bardzo ważne, gdyż taki produkt jest najczęściej wybierany z myślą o przynajmniej kilkuletniej perspektywie. Jest to komfortowe dla użytkownika, a przy okazji korzystne dla środowiska. 

Choinka sztuczna składa się z 3 części + stojak. 

 

Choinka jest dostępna w sześciu rozmiarach:

H: 100 cm, 120 cm, 150 cm  180 cm, 210  cm, 240 cm

 

.

Produkt posiada certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW oraz nasz firmowy system składania choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem:

ikony_mpa_quick.jpg

oraz certyfikat TÜV:

 

Certyfikat TUV

 

* Na zdjęciu choinka w rozmiarze H 180 cm

MI180
100
Wysokość [cm] 180
Średnica dolna [cm] 81 - 120
Stojak plastikowy
Waga [kg] 0 - 10
Rodzaj wysyłki paczka kurierska

Zobacz także

Choinka sztuczna PVC Milenium 180 cm w tradycyjnym wydaniu

Choinka sztuczna PVC Milenium 180 cm posiada typowo klasyczny kształt, charakterystyczny dla kojarzonych przez większość osób drzewek świątecznych. Z tego względu łatwo pomylić ją zresztą z żywymi odpowiednikami, ponieważ samo igliwie jest starannie dopracowane i dobrze imituje te prawdziwe.

Do domów i mieszkań

W związku z mocno tradycyjnym charakterem będzie to świetny wybór w przypadku większości gospodarstw domowych. Przy takim rozmiarze choinka będzie doskonale widoczna, lecz nie zajmie przesadnie dużo miejsca. Z powodzeniem można zatem sięgnąć po nią w domach, ale i w średniej wielkości mieszkaniach.