• Nowy
Choinka/ Tree Noel 210cm śnieżony
  • Choinka/ Tree Noel 210cm śnieżony

Noel MIX PE 210cm śnieżony

1 515,56 zł Brutto

v v

Ilość

Choinka sztuczna ośnieżona Noel MIX PE 210 cm to wysokiej jakości wariant, który osadzony jest na solidnym, metalowym stojaku. W tym wariancie część gałązek wykonanych jest z polietylenu, który dobrze oddaje wygląd i kolor naturalnego igliwia. Jednocześnie dodatkowo podnosi to wartość ekologiczną drzewka, ponieważ jest to materiał, który może być poddany w przyszłości procesowi recyklingu. Model ten jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących białych choinek. 

 

Choinka sztuczna składa się z 3 części + stojak.

 

Choinka jest dostępna w trzech rozmiarach:

H: 180cm210cm240cm

 

Produkt posiada nasz firmowy system składania choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem:

ikony_mpa_quick.jpg

* Na zdjęciu choinka w rozmiarze H 210 cm

NOŚ210
100
2021-07-21
Wysokość [cm] 210
Średnica dolna [cm] 146
Stojak metalowy
Waga [kg] 21
Rodzaj wysyłki paczka kurierska
Nowy produkt

Napisz swoją opinię!

2021-10-28

Zadowolna

Poleciła mi koleżanka co kupiła w zeszłym tygodniu. 5/5

Zobacz także

Wyjątkowa choinka sztuczna ośnieżona Noel MIX PE 210 cm

Choinka sztuczna ośnieżona Noel MIX PE 210 cm może być wykorzystana w warunkach domowych czy biurowych, ale i przykładowo jako element opraw świątecznych w galeriach handlowych. Zastosowany w niej Quick Distribute System pozwala na składanie i rozkładanie choinki jednym ruchem, co ułatwia jej rozstawianie, ale również przygotowanie do przechowywania z myślą o kolejnych okresach świątecznych. To duże udogodnienie, gdyż tej klasy dekoracja może być użytkowana przynajmniej kilka lat.

Efektowny wygląd

Projekt tego drzewka jest bardzo przemyślany pod względem wizualnym. Gałęzie wiernie imitują takie naturalne, a do tego delikatnie opadają w dół, co dodaje dekoracji gustownego, szykownego charakteru. Efekt ośnieżenia wprowadza z kolei element zaskoczenia i sprawia, że taka choinka może być również doskonałym dodatkiem do wnętrz urządzonych w typowo współczesnym stylu.