Olivia  210 cm
  • Olivia  210 cm
  • Choinka/ Tree Oliwia Śnieżona 210 cm
  • Choinka/ Tree Oliwia Śnieżona 210 cm

Olivia 210 cm

447,08 zł Brutto
Ilość
do pięciu dni roboczych

Choinka sztuczna ośnieżona Olivia 210 cm posiada dość klasyczny kształt i formę, jeżeli chodzi o wygląd oraz układ gałązek. Te wyróżniają się natomiast tym, że są białe, co zawdzięczają rozwiązaniu mającemu przypominać przyprószone śniegiem drzewka, które można spotkać w zimowej scenerii. W pomieszczeniach, w których zostanie umieszczona taka dekoracja, pozwala to zaskoczyć oraz zachwycić wszystkich oglądających. 

Choinka składa się z 3 części + stojak.

  

Choinka jest dostępna w pięciu rozmiarach:

H: 120 cm, 150 cm, 180 cm, 210 cm i 240 cm

 

Produkt posiada certyfikat niepalności CAL FIRE i certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW oraz nasz firmowy system składania choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem:

ikony_mpa_quick.jpg

oraz certyfikat TÜV:

 

Certyfikat TUV

 

* Na zdjęciu choinka w rozmiarze H 210 cm

O210
154
Wysokość [cm] 210
Średnica dolna [cm] 81 - 120
Stojak plastikowy
Waga [kg] 0 - 10
Rodzaj wysyłki paczka kurierska

Napisz swoją opinię!

2021-12-16

Jakość + cena kosmos

Piękna ! ładniejsza niż na zdjęciu

Zobacz także

Choinka sztuczna ośnieżona Olivia 210 cm jako alternatywa dla tradycyjnego drzewka

Choinka sztuczna ośnieżona Olivia 210 cm będzie bardzo trwała i mimo sporego rozmiaru łatwa do przechowywania, ponieważ można ją prosto złożyć, korzystając z zastosowanego Quick Distribute System. Z modelu można zatem korzystać latami, nie przejmując się koniecznością zakupu nowej choinki w każdym sezonie. Tym bardziej zachęca to do wybrania takiego wariantu nie tylko jako dodatkowej ozdoby czy dla urozmaicenia, lecz w zastępstwie zielonej wersji.

Kiedy będzie to dobry wybór?

Przede wszystkim, gdy właściciel domu czy mieszkania chce wprowadzić pewien element nowości i odświeżenia w ramach świętowania Bożego Narodzenia. Można się tym wyróżnić na tle innych gospodarstw domowych. Taka choinka jest na tyle efektowna wizualnie, że można ją rozstawić nawet bez dodatkowego przystrajania. W tym kolorze będzie również lepszym rozwiązaniem w typowo nowoczesnych wnętrzach, w których nie zawsze odnajdują się tradycyjne warianty.