Perfekt 180 cm
  • Perfekt 180 cm
  • Choinka / Tree Perfekt 180cm
  • Choinka / Tree Perfekt 180cm

Perfect 180 cm

493,49 zł Brutto
Ilość
do trzech dni roboczych

Choinka sztuczna PVC Perfekt 180 cm będzie perfekcyjnym rozwiązaniem dla entuzjastów świątecznej klasyki. Jest przy tym produktem bardzo solidnym, osadzonym stabilnie na plastikowym stojaku. Zakupiony wyrób można spokojnie przechowywać po złożeniu i posłuży on wiele lat, niezmiennie ciesząc swoim nienagannym wyglądem. To bardzo wygodne i opłacalne, gdyż możesz zapomnieć o konieczności szukania nowego drzewka wraz z każdym kolejnym sezonem zimowym. 

 

Choinka sztuczna składa się z 3 części + stojak. 

 

Choinka jest dostępna w sześciu rozmiarach:

H: 100 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 210  cm, 240 cm

 

Produkt posiada certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW, nasz firmowy system składania choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem:

ikony_mpa_quick.jpg

oraz certyfikat TÜV:

 

Certyfikat TUV

 

* Na zdjęciu choinka w rozmiarze H 180 cm

ST180
198
Wysokość [cm] 180
Średnica dolna [cm] 121 - 160
Stojak plastikowy
Waga [kg] 0 - 10
Rodzaj wysyłki paczka kurierska

Zobacz także

Tradycyjna i piękna choinka sztuczna PVC Perfekt 180 cm

Choinka sztuczna PVC Perfekt 180 cm posiada tradycyjny kształt, a gałązki o zróżnicowanej długości, lecz równo ułożone w kolejnych piętrach, sprawiają, że będzie ją można łatwo przystroić. Przy takich parametrach dekoracja jest już dość pokaźna, zatem przy dołożeniu do niej ładnych ozdób można osiągnąć naprawdę olśniewający efekt, który zachwyci domowników i gości.

Gdzie się sprawdzi?

Z pewnością doskonale nadaje się ona do użytku prywatnego. W wielu gospodarstwach domowych warianty o takiej wysokości są uważane za optymalne, ponieważ gustownie zdobią wnętrza, lecz nie zajmują dużo miejsca. Ta wersja na pewno przypadnie z kolei wszystkim do gustu, jeżeli chodzi o cechy wizualne.