Silhouette mix PE 210cm
  • Silhouette mix PE 210cm
  • Choinka / Tree Silhouette mix PE 210cm
  • Choinka / Tree Silhouette mix PE 210cm

Silhouette mix PE 210cm

1 097,50 zł Brutto
Ilość
do trzech dni roboczych

Choinka sztuczna Silhouette Mix PE 210cm. Wyjątkowo smukłą choinką jest nasza kolejna propozycja, model drzewka Silhouette Mix PE 210 cm. Nie przypadkowo wybraliśmy nazwę dla tej choinki, słowo Silhouette kojarzy nam się z czymś zgrabnym, nienaganna sylwetką. Choinka sztuczna Silhouette mix PE właśnie taka jest. To rozwiązanie idealne dla osób, które szukają choinki gałęziowej a nie płaskiego stożka. Celowo zastosowaliśmy krótkie gałęzie, komponując drobne gałązki polietylowe pe wraz z tymi z tradycyjnej folii pvc.

 

Choinka sztuczna składa się z 3 części + stojak plastikowy. 

 

Choinka jest dostępna w ośmiu rozmiarach:

H: 150 cm, 180 cm, 210 cm, 240 cm, 270 cm, 300 cm, 350 cm i 400 cm

 

Produkt posiada nasz firmowy system składania choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem, certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW :

ikony_mpa_quick.jpgikony_mpa_quick.jpg

oraz certyfikat TÜV:

 

Certyfikat TUV

 

* Na zdjęciu choinka w rozmiarze H 210 cm

SILP210
101
Wysokość [cm] 210
Średnica dolna [cm] 81 - 120
Stojak plastikowy
Waga [kg] 11 - 20
Rodzaj wysyłki paczka kurierska

Zobacz także

Łatwy montaż i demontaż choinki sztucznej Silhouette Mix PE 210 cm

Choinka sztuczna Silhouette mix PE jest bardzo łatwa do udekorowania w bombki i oświetlenie ale także  bardzo szybka do samego rozłożenia. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów z połączeniem autorskiego systemu quick fix system do rozkładania gałęzi jest gwarancją użytkowania choinki przez wiele lat. Wybierając propozycje z naszego sklepu wiecznie żywe choinki zmniejszamy ślad co2 i przy okazji oszczędzamy swój czas i fundusze. 

Wyjątkowy model choinki sztucznej mix pe dostępnym w ciągłej sprzedaży

Minimalistyczna i nowoczesna wersja choinki, której forma pozwala na dekorację nawet najbardziej wymagających przestrzeni. Atutem tej choinki są gałęzie częściowo wykonane z materiału PE, której detale imitują wygląd i kolorystykę naturalnych gałązek.