Silhouette mix PE 270 cm
  • Silhouette mix PE 270 cm
  • Choinka Silhouette mix PE 270 cm
  • Choinka Silhouette mix PE 270 cm

Silhouette mix PE 270 cm

2 013,67 zł Brutto
Ilość
do pięciu dni roboczych

Duża choinka sztuczna Silhouette MIX PE 270 cm jest specjalnym wydaniem popularnego modelu, charakteryzującego się pomniejszoną średnicą. Sprawdza się to w wielu przestrzeniach prywatnych i publicznych. Taki wariant będzie okazały, jeżeli chodzi o rozmiar, lecz można się na niego zdecydować nawet w kontekście pomieszczeń, które nie imponują samą powierzchnią. 

 

Choinka sztuczna składa się z 3 części + stojak. 

 

Choinka jest dostępna w ośmiu rozmiarach:

H: 150 cm, 180 cm, 210 cm, 240 cm, 270 cm, 300 cm, 350 cm i 400 cm

 

Produkt posiada nasz firmowy system składania choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem, certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW:

ikony_mpa_quick.jpgikony_mpa_quick.jpg

oraz certyfikat TÜV:

 

Certyfikat TUV

  

* Na zdjęciu choinka w rozmiarze H 270 cm

SILP270
101
Wysokość [cm] 270
Średnica dolna [cm] 81 - 120
Stojak metalowy
Waga [kg] 51 - 200
Rodzaj wysyłki przesyłka paletowa

Zobacz także

Co wyróżnia dużą choinkę sztuczną Silhouette MIX PE 270 cm?

Duża choinka sztuczna Silhouette MIX PE 270 cm posiada gałązki o nieco odmienionym, efektownym wyglądzie. Całość znakomicie przypomina tym samym naturalne odpowiedniki, podczas gdy może być użytkowana latami, co jest wygodne, a do tego opłacalne ekonomicznie dla właściciela. Jest to oprócz tego wybór odpowiedzialny ekologicznie, gdyż nie trzeba kupować nowego drzewka każdego roku, a także ze względu na charakterystykę samego materiału.

Jakość materiału

PE, a więc polietylen, jest wysokiej jakości tworzywem sztucznym, które może zostać w przyszłości przerobione dzięki procesowi recyklingu. Za jego wykorzystaniem przemawiają też argumenty wizualne, ponieważ kolor i forma stworzonego z niego igliwia do złudzenia przypomina takie, które można spotkać na żywych drzewkach.