Tajga II mix PE 210 cm
  • Tajga II mix PE 210 cm
  • Choinka/ Tree Tajga II 210cm
  • Choinka/ Tree Tajga II 210cm

Tajga II mix PE 210 cm

684,28 zł Brutto
Ilość
do trzech dni roboczych

Choinka sztuczna Tajga II mix PE 210 cm jest nowszym modelem stworzonym na wzór Tajgi mix PE.  Ta propozycja  będzie również  idealną decyzją dla tych, którzy szukają bardzo realistycznej sztucznej choinki. Inspirowaliśmy się naturą w tworzeniu tej choinki. Dzięki zastosowanym gałązka mix pe i o specjalnym zabarwieniu udało nam się uzyskać pożądany efekt.

 

Choinka posiada unikalny ciepły wygląd ze względu na formę, która jest inspirowana krajobrazem tajgi występującej w krajach północy.

Atutem tej choinki są gałęzie częściowo wykonane z materiału PE, której detale imitują wygląd i kolorystykę naturalnych gałązek.

 

Choinka sztuczna składa się z 3 części + stojak.

 

Choinka jest dostępna w trzech rozmiarach:

H: 180 cm, 210 cm i 240 cm

 

Produkt posiada nasz firmowy system składania choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem:ikony_mpa_quick.jpg

* Na zdjęciu choinka w rozmiarze H 210 cm

TII210
111
Wysokość [cm] 210
Średnica dolna [cm] 121 - 160
Stojak metalowy
Waga [kg] 11 - 20
Rodzaj wysyłki paczka kurierska

Zobacz także

Żywe drzewko vs sztuczne drzewko

Drzewko Tajga II mix PE jest idealnym odzwierciedlenie żywej choinki. Podobnie jak w poprzednim modelu  jej celowo nie idealna forma, kolor gałęzi z jaśniejszymi końcówkami  oraz charakterystyczny czubek przybliżają ten model choinki do naturalnej choinki. Choinka Tajga II mix pe wyróżnia się spośród innych choinek sztucznych mix pe z naszego sklepu wiecznie żywe choinki charakterystycznym podziałem na korony, krótszymi gałęziami w górnej części choinki. A specjalnie zabarwione końcówki gałęzi dają efekt odrostu młodych gałązek.

 

Idealna kompozycja

Idealnie będzie komponować się w nie dużych mieszkaniach. Dzięki smukłej  budowie nie wymaga dużo miejsca na jej idealną prezentację. Ten produkt w naszej ofercie gwarantuje piękną dekorację w stylu skandynawskim przybliżającym nam dekoracje eko. Do uzupełnienia efektu polecamy dekoracje choinki w delikatnym oświetleniu o barwie ciepłej. Model choinek Tajga z dwuletnią gwarancją i certyfikatem TUV na nasze gałązki będzie trafionym wyborem.