Tajga mix PE 210 cm
  • Tajga mix PE 210 cm
  • Choinka / Tree Tajga 210 cm
  • Choinka / Tree Tajga 210 cm

Tajga mix PE 210 cm

789,86 zł Brutto
Ilość
do trzech dni roboczych

Choinka sztuczna Tajga mix PE 210cm to kolejna propozycja z naszego sklepu wiecznie żywe choinki, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientom. Jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają szokująco realistycznej sztucznej choinki. Inspirowani naturą, stworzyliśmy choinkę sztuczną, która jest najlepszym odzwierciedlenie żywego drzewka. 

Choinka posiada unikalny zimny wygląd ze względu na formę, która jest inspirowana krajobrazem tajgi występującej w krajach północy. Dodatkowo, pień choinki jest wykonany z brązowej folii, który jeszcze bardziej imituje naturalny wygląd choinki.

Zaleta choinki są gałązki, które częściowo wykonane są z materiału PE. Detale imitują wygląd i kolorystykę naturalnych gałązek w lesie.

 

Choinka sztuczna składa się z 3 części + stojak metalowy.

 

Choinka jest dostępna w pięciu rozmiarach:

H: 150 cm180 cm, 210 cm i 240 cm

 

Produkt posiada nasz firmowy system składania choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem, certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW :

ikony_mpa_quick.jpgikony_mpa_quick.jpg

oraz certyfikat TÜV:

 

Certyfikat TUV

 

* Na zdjęciu choinka w rozmiarze H 210 cm

T210
150
Wysokość [cm] 210
Średnica dolna [cm] 121 - 160
Stojak metalowy
Waga [kg] 11 - 20
Rodzaj wysyłki paczka kurierska

Napisz swoją opinię!

2020-12-10

Niewiarygodnie piękna

Choinka jak z lasu, większość znajomych myślała że prawdziwa.

Zobacz także

Nieregularna forma choinki sztucznej Tajga MIX PE 210 cm

Nie regularna forma choinki sztucznej Tajga mix Pe, kolor gałęzi oraz charakterystyczny czubek przybliżają ten model choinki do tych z lasu. Choinka Tajga mix pe wyróżnia się spośród innych choinek sztucznych mix pe z naszego sklepu charakterystycznym podziałem na korony, krótszymi gałęziami w górnej części choinki oraz nie regularnym czubkiem choinki.

 

Zgrabne drzewko

Idealnie będzie komponować się w mieszkaniach o nie dużym metrażu. Dzięki zgrabnej budowie nie wymaga dużo miejsca na jej idealną prezentację. 

Ten produkt w naszej ofercie gwarantuje piękną dekorację w stylu skandynawskim. Do uzupełnienia efekty polecamy dekoracje choinki w delikatnym oświetleniu  o barwie ciepłej.