Choinka sztuczna Tundra 210
  • Choinka / Tree Tundra 210cm
  • Tundra Mix PE 210cm
  • Choinka sztuczna Tundra 210

Tundra Mix PE 210cm

759,99 zł Brutto
Ilość
do trzech dni roboczych

Choinka sztuczna Tundra mix pe to jest jeden z pierwszych modeli jakie oferowaliśmy. Tradycyjne drzewko oferujemy w czterech rozmiarach. W modelu Tundra również są zastosowane pojedyncze gałązki PE oraz gałązki wykonane z folii w celu zagęszczenia koron od wewnętrznej części choinki.

 

Choinka sztuczna składa się z 3 części + stojak metalowy. 

 

Choinka jest dostępna w czterech rozmiarach:

H: 150 cm, 180 cm, 210 cm i 240 cm

 

Produkt posiada nasz firmowy system składania choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem:

ikony_mpa_quick.jpg

* Na zdjęciu choinka w rozmiarze H 210 cm

TU210
100
Wysokość [cm] 210
Średnica dolna [cm] 121 - 160
Stojak metalowy
Waga [kg] 11 - 20
Rodzaj wysyłki paczka kurierska

Zobacz także

Szybkie modelowanie i dekoracja

Model choinki również posiada system quick fix do szybkiego rozkładnia gałęzi co wraz z szybką możliwością modelowania gałązek gwarantuje uzyskanie w krótkim czasie gotowość choinki do dalszego strojenia. Jest to rozwiązanie na dekoracje z mniejszym budżetem , dzięki idealnie dobranej liczbie gałęzi nie wymaga również dużego nakładu w dodatkowe elementy strojenia. 

 

Przestrzeń w domu 

Choinka Tundra doskonale nadaje się do każdej przestrzeni mieszkalnej. Do zwiększenia efektu samej choinki Tundra mix pe polecamy zastosowanie światła o zimnej barwie Choinka posiada unikatowy wygląd ze względu na charakterystykę, która jest inspirowana krajobrazem tundry występującej w strefie arktycznej. Atutem tej choinki są gałęzie częściowo wykonane z materiału PE, której detale imitują wygląd i kolorystykę naturalnych gałązek.