Verona 180cm
  • Verona 180cm
  • Choinka / Tree Verona 180cm
  • Choinka / Tree Verona 180cm

Verona 180cm

701,33 zł Brutto
Ilość
do pięciu dni roboczych

Choinka sztuczna PVC Verona 180 cm jest wyborem dla osób ceniących sobie tradycję, ponieważ mocno nawiązuje ona do wyglądu wielu naturalnych wariantów. Nie trzeba się przy tym obawiać o puste przestrzenie czy połamane gałązki, które nie są problemem w przypadku tego wysokiej jakości produktu o dopracowanych szczegółach. Po dodatkowym przystrojeniu dekoracja będzie zachwycać i zagwarantuje od razu powiew świątecznej atmosfery w danej przestrzeni mieszkalnej. 

 

Choinka sztuczna składa się z 3 części + stojak. 

 

Choinka jest dostępna w siedmiu rozmiarach:

H:  150 cm, 180 cm, 210  cm, 240 cm, 270 cm, 300 cm, 350 cm i 400 cm

 

Produkt posiada certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW, nasz firmowy system składania choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem:

ikony_mpa_quick.jpg

oraz certyfikat TÜV:

 

Certyfikat TUV

 

* Na zdjęciu choinka w rozmiarze H 180 cm

VE180
128
Wysokość [cm] 180
Średnica dolna [cm] 81 - 120
Stojak plastikowy
Waga [kg] 11 - 20
Rodzaj wysyłki paczka kurierska

Napisz swoją opinię!

2021-03-16

Bardzo dobra jakość

Wszystko zgodnie z opisem

Zobacz także

Choinka sztuczna PVC Verona 180 cm w klasycznym stylu

Choinka sztuczna PVC Verona 180 cm doskonale sprawdzi się dla wszystkich poszukujących wysokiej klasy wykonania i czegoś w sprawdzonym wydaniu. W takim rozmiarze optymalnie dopasuje się tymczasem do domów oraz mieszkań o standardowych parametrach. Może być ustawiona bezpośrednio na podłodze lub delikatnym podwyższeniu, zależnie od preferencji osoby aranżującej i wysokości samego pomieszczenia.

Prosta i efektowna forma

Jest to absolutnie wzorcowy kształt, jeżeli chodzi o choinkę. Jej linia jest prosta, lecz poszczególne gałązki nie są idealnie równe, dzięki czemu umiejętnie nawiązuje do żywych drzewek. Pozostaje przy tym bardzo gęsta i można ją naprawdę efektownie ozdobić, korzystając z lampek, łańcuchów czy bombek.