Verona 270cm
  • Verona 270cm
  • Choinka / Tree Verona 270cm
  • Choinka / Tree Verona 270cm
  • Choinka / Tree Verona 270cm

Verona 270cm

1 787,75 zł Brutto
Ilość
do siedmiu dni roboczych

Duża choinka sztuczna Verona 270 cm jest wysokiej jakości modelem sztucznym, który z powodzeniem może zastąpić naturalny odpowiednik. W perspektywie kilku lat użytkowania docenisz oszczędności z tym związane, a drzewko możesz bez problemu przechowywać i szybko rozkładać w okresie świątecznym, korzystając z wygodnego rozwiązania Quick Distribute System. To świetny wybór, gdy poszukujesz pokaźnych rozmiarów choinki.

 

Choinka składa się z 3 części + stojak.

 

Choinka jest dostępna w siedmiu rozmiarach:

H: 180 cm, 210  cm, 240 cm, 270 cm, 300 cm, 350 cm i 400 cm

 

Produkt posiada nasz firmowy system składania choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem oraz certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW:

ikony_mpa_quick.jpg

oraz certyfikat TÜV:

 

Certyfikat TUV

  

* Na zdjęciu choinka w rozmiarze H 400 cm

VE270
101
Wysokość [cm] 270
Średnica dolna [cm] 121 - 160
Stojak metalowy
Waga [kg] 51 - 200
Rodzaj wysyłki przesyłka paletowa

Zobacz także

Duża choinka sztuczna Verona 270 cm do większych powierzchni

Duża choinka sztuczna Verona 270 cm będzie dobrym pomysłem w kontekście większych metrażowo domów oraz mieszkań. Taki wariant dobrze odnajdzie się poza tym w przestrzeniach publicznych. Można o nim pomyśleć w zakresie sklepów i punktów usługowych oraz bardziej rozbudowanych kompozycji w galeriach handlowych. Świetnie nadaje się także do budynków państwowych oraz przestrzeni biurowych.

Efektowna wizualnie

Wariant ten posiada sporą liczbę drobnych gałęzi, co gwarantuje jej wspaniały wygląd. Linia drzewka jest bardzo zgrabna i dodaje mu elegancji. Poza samą prezencją choinka będzie trwała i stabilna, co zawdzięcza dopracowanemu wykonaniu oraz umieszczeniu na solidnym, metalowym stojaku.