Wianek Królewski  50 cm
  • Wianek Królewski  50 cm
  • Wianek Królewski  50 cm
  • Wianek Królewski  50 cm

Wianek Królewski 50 cm

134,79 zł Brutto
Ilość
do siedmiu dni roboczych

Wianek bożonarodzeniowy Królewski 50 cm będzie świetnym wyborem dla osób, które chcą wzbogacić wystrój świąteczny o dodatkowe elementy poza samą choinką. Taka praktyka jest coraz popularniejsza, a ta forma dekoracji jest szczególnie lubiana i doceniana. Wariant ten charakteryzuje najwyższą dbałością o szczegóły oraz samą jakość wykonania. 

 

Wianek jest dostępny w trzech rozmiarach:

50x 15 cm70 x 25 cm100 x 25 cm

 

Produkt posiada certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW:

ikony_mpa_quick.jpg

oraz certyfikat TÜV:

 

Certyfikat TUV

  

* Na zdjęciu wianek o średnicy Φ 50 cm i grubości 15 cm

WP50/20
104
Średnica [cm] 31 - 60
Grubość girlandy [cm] 11 - 20
Waga [kg] 0 - 10
Rodzaj wysyłki paczka kurierska

Zobacz także

Wianek bożonarodzeniowy Królewski 50 cm do domów i mieszkań

Wianek bożonarodzeniowy Królewski 50 cm to wariant w rozmiarze doskonale pasującym do większości prywatnych przestrzeni mieszkalnych. W gustowny sposób można na niego postawić nawet w kontekście obszarów o niezbyt dużym metrażu. Model ten jest o tyle specyficzny, że mimo dość klasycznej formy z powodzeniem odnajdzie się we współczesnych aranżacjach, zwłaszcza że daje spore możliwości względem jego przystrojenia.

Doskonała dodatkowa dekoracja

Taka wersja znakomicie będzie pasowała do zawieszenia na drzwiach lub oknie, zapowiadając gościom, że mogą się spodziewać widowiskowej oprawy we wnętrzu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać ten wianek w środku, gdzie może zostać podwieszony lub umieszczony przykładowo na meblach, jako samodzielna dekoracja, lub w otoczeniu innych ozdób.