Wianek Królewski, Royalty Wreath 70 cm
  • Wianek Królewski, Royalty Wreath 70 cm
  • Wianek Królewski, Royalty Wreath 70 cm
  • Wianek Królewski, Royalty Wreath 70 cm

Wianek Królewski 70cm

230,08 zł Brutto
Ilość
do siedmiu dni roboczych

Wianek bożonarodzeniowy Królewski 70 cm to wariant o średnich wymiarach, które mogą być odpowiednie do przestrzeni mieszkalnych czy punktów sprzedażowych i usługowych. Z pewnością będzie się świetnie prezentował, bez względu na to, czy zostanie wykorzystany w rejonach wejścia lub elewacji, czy w głębi pomieszczeń. Wersja o takich rozmiarach może stać się jednym z głównych punktów świątecznej oprawy, oczywiście obok choinki. 

 

Wianek jest dostępny w trzech rozmiarach:

50x 15 cm70 x 25 cm100 x 25 cm

 

Produkt posiada certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW:

ikony_mpa_quick.jpg

oraz certyfikat TÜV:

 

Certyfikat TUV

  

* Na zdjęciu wianek o średnicy Φ 70 cm i grubości 25 cm

WP70/20
100
Średnica [cm] 61 - 90
Grubość girlandy [cm] 21 - 30
Waga [kg] 0 - 10
Rodzaj wysyłki paczka kurierska

Zobacz także

Wybierz wianek bożonarodzeniowy Królewski 70 cm i stwórz filmową scenerię

Wianek bożonarodzeniowy Królewski 70 cm posiada klasyczną, ale i na swój sposób dystyngowaną formę. Ta bardzo przypomina dekoracje tego typu, które można obserwować w amerykańskich filmach, których akcja dzieje się w okolicach Bożego Narodzenia. Zawieszając ją na drzwiach, przy oknie czy kominku, możesz poczuć się przez chwilę jak w znanej świątecznej produkcji.

Co wyróżnia ten model?

Sam kształt tego wariantu jest dość standardowy, choć same gałązki są ułożone tak, że z daleka wianek przypomina niemal równe koło. Gałązki są bardzo gęste, dzięki czemu efektownie się prezentują, a dodatkowo stwarzają duże możliwości w zakresie wzbogacenia tej dekoracji światełkami, kokardkami czy nawet zawieszkami choinkowymi.