• Nowy
Wianek Nevada 50cm
  • Wianek Nevada 50cm

Wianek Nevada 50cm

155,34 zł Brutto
Ilość

Wianek bożonarodzeniowy Nevada 50 cm świetnie nadaje się dla osób ceniących klasykę. Model jest bardzo dopracowany i wykonany z wysokiej jakości materiałów. Przekłada się to na jego estetykę, ale i wytrzymałość, co jest ważne, ponieważ z takich dekoracji można korzystać przez wiele lat. Jest to praktyczne, a przy okazji opłacalne pod względem ekonomicznym i ekologicznym. 

 

Wianek jest dostępny w trzech rozmiarach:

50 x 2080 x 20100 x 20

 

Produkt posiada certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW:

ikony_mpa_quick.jpg

* Na zdjęciu wianek o średnicy Φ 50 cm

WNE50
100
2021-07-21
Średnica dolna [cm] 50
Grubość girlandy [cm] 20
Waga [kg] 1,5
Nowy produkt

Zobacz także

Naturalnie wyglądający wianek bożonarodzeniowy Nevada 50 cm

Wianek bożonarodzeniowy Nevada 50 cm jest tradycyjnym wariantem, który złożony jest z gałązek doskonale imitujących te prawdziwe. W praktyce, widząc tę ozdobę, naprawdę trudno jest się zorientować, że jest to wariant sztuczny. Zdecydowanie warto zatem sięgnąć po niego z myślą o przystrojeniu domów czy mieszkań.

Doskonały dodatek świąteczny

Obecnie w większości przestrzeni prywatnych i publicznych oprawy z okazji Świąt Bożego Narodzenia zdecydowanie wykraczają już poza same choinki. Jednym z ciekawszych dodatków może być właśnie taki wianek, który może intrygująco ozdobić kluczowe rejony pomieszczeń, takie jak drzwi czy okna, szczególnie gdy mowa o wersji w takim rozmiarze.