Wianek/ Wreath Rocky Flocked 50cm
  • Wianek/ Wreath Rocky Flocked 50cm

Wianek Rocky FLOCKED 50cm

212,63 zł Brutto

śnieżony

Ilość

Wianek ośnieżony Rocky 50 cm jest klasycznym wariantem, lecz z nowoczesnym akcentem w formie igliwia imitującego takie pokryte płatkami śniegu. Daje to bardzo widowiskowy efekt, który szczególnie dobrze prezentuje się na tego typu dekoracjach. W przygotowywanych oprawach można zestawić go kontrastowo z tradycyjną choinką lub spójnie z białym modelem, zależnie od tego, jaka będzie ogólna koncepcja. 

 

Wianek Rocky ośnieżony Mix PE idealnie pasuje do choinki Rocky Mix Pe oraz girlandy Rocky Mix PE.

 

Wianek jest dostępny w trzech rozmiarach:

50 x 1580 x 20100 x 20

  

Produkt posiada certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW, certyfikat niepalności CAL FIRE:

ikony_mpa_quick.jpg

oraz certyfikat TÜV:

 

Certyfikat TUV

  

* Na zdjęciu wianek o średnicy Φ 50 cm

WROŚ50
100
2021-07-21
Średnica [cm] 50
Grubość girlandy [cm] 15
Waga [kg] 2
Rodzaj wysyłki paczka kurierska
Nowy produkt

Zobacz także

Wianek ośnieżony Rocky 50 cm zaskoczy w każdym wnętrzu

Po wianek ośnieżony Rocky 50 cm można sięgnąć również w bardziej kameralnych pomieszczeniach, ponieważ jego powierzchnia nie jest bardzo duża. Umieszczony we wnętrzach zawsze wzbudzi pewną dozę zaskoczenia, ze względu na swój kolor. W ten sposób zdecydowanie przywodzi na myśl zimowe krajobrazy, które kojarzy się z tym czasem w roku, nawet jeżeli niekoniecznie będzie to widoczne za oknem.

Subtelny dodatek

Przy takich wymiarach wianek nie należy do najmniejszych, ale jednocześnie nie sprawia wrażenie bardzo obszernego gabarytowo, czego woli uniknąć wiele osób chcących wykorzystać takie ozdoby jako element uzupełniający. Szczególnie w tym białym, neutralnym kolorze dekoracja prezentuje się bardzo delikatnie i nienachalnie. Dobrze odnajdzie się w związku z tym w typowo współczesnych aranżacjach.