• Nowy
Wianek Rocky 100cm
  • Wianek Rocky 100cm

Wianek Rocky 100cm

262,13 zł Brutto
Ilość

Wianek bożonarodzeniowy Rocky 100 cm wykonany jest w specjalnym stylu z trzech typów gałązek. W związku z tym jego powierzchnia wykazuje się różnymi tonami zieleni, jeszcze lepiej imitując prawdziwe igliwie. Jest to doskonały wybór dla osób, które chcą zrezygnować z własnoręcznego wykonywania dekoracji i wybrać wariant sztuczny, który będzie wygodniejszy w użytkowaniu, a do tego długofalowo oznacza on mniejsze obciążenie dla samego środowiska. 

 

Wianek jest dostępny w trzech rozmiarach:

50 x 1580 x 20100 x 20

 

Produkt posiada certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW:

ikony_mpa_quick.jpg

* Na zdjęciu wianek o średnicy Φ 100 cm

WRO100
100
2021-07-21
Średnica [cm] 100
Grubość girlandy [cm] 20
Waga [kg] 4
Rodzaj wysyłki paczka kurierska
Nowy produkt

Zobacz także

Jak wykorzystać wianek bożonarodzeniowy Rocky 100 cm?

Wianek bożonarodzeniowy Rocky 100 cm jest dużą dekoracją świąteczną, która obok choinki może stanowić jedną z głównych atrakcji wizualnych. Sprawdzi się to w przestrzeniach prywatnych, a więc domach i sporych metrażowo mieszkaniach. Wariant o takim wymiarze z powodzeniem można wykorzystać również w miejscach publicznych, szczególnie o charakterze handlowo-usługowym.

Możliwości aranżacyjne

Standardowo w przypadku takich dekoracji zawsze pięknie będą one wyglądały na drzwiach. Przy większym modelu należy przy tym pamiętać o solidnym mocowaniu - tego typu ozdoby mogą być podwieszone czy przyczepione z wykorzystaniem taśm mocujących. W takiej roli doskonale odnajdą się na witrynach sklepów czy punktów usługowych. Taki większy wianek można oprócz tego ustawić na wyeksponowanym parapecie, w towarzystwie innych ozdób.