Naturalna

Naturalne choinki sztuczne do 240 cm. Wyjątkowo naturalnie wyglądająca choinka, do złudzenia przypominająca naturalny polski świerk, znany z naszych polskich lasów. 

Choinka sztuczna do 240 cm jak naturalna

Pomimo, że wszystkie nasze choinki posiadają bardzo naturalny wygląd, model choinki sztucznej do 240 cm Naturalna do złudzenia przypomina popularne drzewko wśród naszych wspaniałych polskich lasów, jakim jest świerk. Dzięki układowi gałązek, bardzo zgrabnemu kształtowi oraz szerokiej rozmiarówce (120 cm, 150 cm, 180 cm, 210 cm, 240 cm), jest ona idealna dla każdego szukającego choinki o bardzo naturalnym wyglądzie i tradycyjnym charakterze. Dzięki dużej ilości różnorodnych gałązek, możesz udekorować ją w dowolny sposób w ozdoby monochromatyczne lub kolorowe.

Ochrona środowiska, a świąteczne dekoracje

Wiele osób zmaga się z dylematem czy wybrać sztuczną choinkę czy tą żywą. Sztuczne choinki posiadają wiele praktycznych zalet, a dzięki nowoczesnym sposobom produkcji, do złudzenia przypominają te żywe. Taki jest nasz model Naturalnej choinki. Nie zostawia ona po sobie bałaganu w postaci wysypu igiełek, a jej system składania jest banalnie prosty (nasz firmy system QUICK DISTRIBUTE SYSTEM umożliwia montaż i demontaż choinki jednym ruchem). Nasze choinki zachowują swój piękny, naturalny wygląd na długie lata, przez co zmniejszają produkcję spalin, wynikającą z podróży samochodem po drzewko i w celu jej utylizacji (często jest ona nieodpowiednio ponownie sadzona co skutkuje nie przyjęciem się w gruncie i obumieraniem drzewka).

Nasze choinki naturalne wykonywane są z materiału, którego można poddać w 100% recyklingowi. Jest to niezwykle ważne dla współczesnego nowoczesnego klienta, a tym samym dla nas, dlatego jest to kwestia priorytetowa przy produkcji naszych drzewek.

Opcja dla alergików

Kupno choinki sztucznej Natural wiąże się z jeszcze jedną bardzo istotną zaletą dla grupy osób posiadających różnego typu alergie. Nie wydziela ona żywicy ani różnych pyłków, które są częstą przyczyną alergii u coraz to większej ilości osób.  Dzięki temu możesz spokojnie spędzić swój święta, nie narażając tym samym innych domowników i gości na nieprzyjemności związane z ich przypadłościami i wrażliwościami na różne substancje.