O FIRMIE ADAL

Produkcją choinek zajmujemy się już od ponad 20 lat! Nasze choinki produkujemy z wielką starannością i pasją. Poprzez rzetelność, kreatywność i uczciwość wypracowaliśmy silną pozycję na rynku.

Dzięki najwyższej jakości i profesjonalnej obsłudze nasze dekoracje znane są już w całej Europie, Afryce i Australii. Oferujemy szeroką gamę produktów tradycyjnych jak i nowoczesnych przy zastosowaniu najwyższej jakości surowców i materiałów produkcyjnych. Współpracujemy z najlepszymi firmami iluminacyjnymi i dekoratorskimi z całego świata. Nasze choinki wyróżnia estetyka, trwałość i elegancja. Wspólnie tworzymy najpiękniejszą oprawę Świąt Bożego Narodzenia.

Gwarantujemy wysoką jakość dekoracji, terminowość realizacji zamówień i dodatkowo fachową obsługę logistyczną. Dla nas największą nagrodą jest powiększająca się liczba zadowolonych klientów.

Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu mamy możliwość wsparcia podopiecznych Szkoły Specjalnej nr 23 w Częstochowie

JAKOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO

Rosnące oczekiwania rynkowe a przede wszystkim wymagania naszych klientów zobowiązują i motywują nas do stałego podnoszenia jakości oferowanych przez nas produktów. Wszystkie nasze artykuły odznaczają się wysoką jakością zgodną z certyfikatami wydanymi przez laboratoria europejskie i amerykańskie. 

Poza certyfikatami na trudnopalność posiadamy obliczenia statyczne na choinki z serii GIGANT, które są wykonane zgodnie z normami zapewniającymi bezpieczeństwo użytkowania. Jako elastyczna, innowacyjna organizacja, bazująca na wieloletnim doświadczeniu, pragniemy być dla Państwa niezawodnym, godnym zaufania partnerem biznesowym.

MISJA

Od początku powstania nasza firma posiada wytyczoną drogę rozwoju i zwiększenia swojego udziału w rynku gospodarczym. Podstawowym celem w misji firmy są potrzeby naszych klientów.

Zależy nam na świadomym kreowaniu jakości wyrobów, pragniemy wyjść naprzeciw tym wyzwaniom rynkowym, które zaspokajają potrzeby klientów, a tym samym pozwalają im rzetelnie funkcjonować w obecnych warunkach gospodarczych. Zrównoważony rozwój firmy jest dedykowany przede wszystkim pracownikom firmy, którzy stanowią fundamentalną wartość firmy ADAL.

W strukturze organizacyjnej, systemie zarządzania i strategii rozwoju, firma stosuje specjalnie opracowany Kodeks Wewnętrzny oparty o Procedury Pracy, precyzując tym samym działania wszystkich stanowisk pracy w strukturze wewnętrznej, jak i w kontaktach handlowych, celem profesjonalnej obsługi klientów. Produkcją choinek zajmujemy się już od 20 lat! Nasze choinki produkujemy z wielką starannością i pasją. Poprzez rzetelność, kreatywność i uczciwość wypracowaliśmy silną pozycję na rynku.

Dzięki najwyższej jakości i profesjonalnej obsłudze nasze dekoracje znane są już w całej Europie, Afryce i Australii. Oferujemy szeroką gamę produktów tradycyjnych jak i nowoczesnych przy zastosowaniu najwyższej jakości surowców i materiałów produkcyjnych. Współpracujemy z najlepszymi firmami iluminacyjnymi i dekoratorskimi z całego świata. Wspólnie tworzymy najpiękniejszą oprawę Świąt Bożego Narodzenia.

Gwarantujemy wysoką jakość dekoracji, terminowość realizacji zamówień i dodatkowo fachową obsługę logistyczną. Dla nas największą nagrodą jest powiększająca się liczba zadowolonych klientów.Najważniejsze wydarzenia w naszej firmie

Najedź kursorem na bombkę, aby zapoznać się ze szczegółami

1997

PPHU Adal wpisane do rejestru działalności gospodarczej

2002

Adal po raz pierwszy wystawia się na targach- Christmasworld we Frankfurcie. Zdobywamy klientów zagranicznych i zaczynamy eksportować.

2005

Tworzymy pierwsze dekoracje na zlecenie- choinki w lampkach i bombkach.

2007

Na produkcji zatrudniamy rekordową liczbę pracowników- 110 osób! Stawiamy budynek magazynu głównego.

2008

Adal kojarzy pary :) W tym roku bawimy się na rekordowej liczbie ślubów firmowych!

2015

Pracujemy dla Silesia City Center, ówcześnie największego centrum handlowego w Polsce. Tworzymy kompleksową dekorację świąteczną dla tej galerii.

2017

Naszą dekorację po raz pierwszy pokazuje telewizja. Interaktywny 5 metrowy Reksio w Bielsku Białej jest szeroko komentowany :)

2018

Wprowadzamy się do nowo wybudowanego biura.

2020

Otwarcie nowej hali magazynowej i produkcyjnej 2200 m2.

Poznaj naszą ofertę produktów.