Choinki sztuczne małe do 80cm

Szeroki wybór różnych choinek sztucznych do 80 cm. Idealne do mniejszych przestrzeni bądź jako dodatek do kompozycji z większymi choinkami.Grupa najmniejszych choinek, które mogą udekorować nie tylko małe pomieszczenia ale również stoły czy biurka. Głównym atutem małych sztucznych choinek jest łatwość przemieszczania ze względu na mały rozmiar oraz niską wagę. Mimo wszystko przy dodaniu oświetlenia oraz dodatkowych dekoracji nawet najmniejsze drzewko sztuczne może być głównym aspektem domowej Bożo narodzinowej dekoracji. W skład najmniejszych sztucznych drzewek wchodzą takie choinki jak Lena, Mini czy Drzewka Alpejskie. Każde z produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym posiada różne rozmiary, które w łatwy sposób można dostosować do potrzeb indywidualnych danego miejsca i pomieszczenia.

Choinki małe pasujące do każdego wnętrza

Małe wnętrza już nie muszą stanowić przeszkody do uzyskania magicznej atmosfery w okresie świątecznym. Dzięki naszej bogatej ofercie choinek małych, każdy znajdzie dla siebie odpowiednią wielkość oraz rodzaj choinki. Wszystkie nasze choinki produkowane są z polietylenu, czyli surowca, który podlega pełnemu recyklingowi. Dodatkowym aspektem zarówno ekologicznym jak i  ekonomicznym jest długotrwałość naszych choinek. Zakup jednej wyrównuje się pod względem szkodliwości środowiskowej z zakupem żywego drzewka już po trzech latach.

Unikalny design

Poza wyborem rozmiarów, w naszej ofercie znajdą Państwo choinki o różnym designie. Dysponujemy różnymi modelami drzewek imitujących naturalne gatunki mini iglaków. Nasze drzewka nawet po wielu latach użytkowania nie tracą kształtu czy barwy dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. 

Warunki domowe i biurowe

Coraz więcej osób sięga po syntetyczne warianty w mieszkaniach i domach. Dobrze wykonane drzewka absolutnie nie prezentują się gorzej od naturalnych odpowiedników, a okazują się o wiele wygodniejsze. Nie trzeba ich codziennie pielęgnować czy przejmować się sypiącym się igliwiem, które wymaga regularnego sprzątania. Raz kupione sztuczne drzewko można potem złożyć i sięgnąć po nie w kolejne Boże Narodzenie. W dłuższej perspektywie oznacza to przy okazji oszczędność dla domowego budżetu, gdyż nie trzeba się liczyć z corocznym wydatkiem z tego tytułu. Z podobnych względów sztuczne modele pojawiają się często w przestrzeniach biurowych. Można wtedy wybrać modele odpowiednio mniejsze lub smukłe, aby zmieściły się w określonych pomieszczeniach i nie przeszkadzały pracownikom, tylko stanowiły efektowną ozdobę.