Drzewka Alpejskie w jucie

Sztuczne drzewka Alpejskie należąca do grupy choinek małych. Idealne do mniejszych przestrzeni bądź jako dodatek do kompozycji z większymi choinkami. 

Zestaw trzech Drzewek Alpejskich o wysokości 70 cm i łącznej średnicy 35 cm zamocowanych na plastikowym stojaku. Choinki dzięki strzelistym formom oddają alpejską atmosferę dekoracji. Dodatkowym atrybutem jest podstawa owinięta jutą, która podkreśla klimat świąt.

Małe choinki sztuczne w ofercie firmy Adal

Małe choinki sztuczne odnajdziesz w naszej ofercie. Jako doświadczony producent, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom różnych klientów. Z tego względu przygotowujemy też specjalne modele o mniejszych wymiarach. W przypadku niektórych produktów, sam ich kształt przekłada się także na mniejszą średnicę. Sam fakt wyboru takiego modelu zamiast naturalnego drzewa, pozwoli też wykorzystać taką dekorację przez wiele lat. Wreszcie taka oferta jest także dobra dla właścicieli domów, jeżeli nie mają oni przesadnie dużych pomieszczeń lub po prostu nie chcą zajmować większej powierzchni rozłożystą choinką. Dzięki naszej bogatej ofercie choinek małych, każdy znajdzie dla siebie odpowiednią wielkość oraz rodzaj choinki.

Nienaganna prezencja

W sytuacji, w której choinki wykonane są z najwyższej jakości sztucznego igliwia, tak jak w przypadku wyrobów Adal, do złudzenia przypominają one żywe drzewka. Można wręcz powiedzieć, że prezentują się one nawet lepiej. W kontekście naturalnych roślin zwykle pojawia się problem nierównych lub połamanych gałązek czy odsłoniętych części pnia. Już na etapie poszukiwań trzeba się zatem mocno natrudzić, a potem i tak istnieje zwykle konieczność przestawiania drzewka i ustawiania go tak, by wyglądało możliwie jak najlepiej. W przypadku wariantów syntetycznych nie trzeba się tego obawiać. 

Przeznaczenie

Drzewka Alpejskie to tradycyjne choinki, która charakteryzują się bardzo naturalną, a zarazem ciekawą formą. Takie sztuczne drzewka z pewnością znajdzą swoje miejsce w wielu rodzajach wnętrz. Model ten to świetny wybór do salonu czy biura bądź do postawienia jako pięknie wyglądające dopełnienie mniejszej przestrzeni w okresie świąt Bożego narodzenia.

Choinki sztuczne jak naturalne firmy Adal

Choinki sztuczne jak naturalne odnajdziesz w ofercie firmy Adal. Zajmujemy się ich produkcją od ponad dwudziestu lat, a nasze doświadczenie pozwala nam tworzyć wysokiej jakości i pięknie wyglądające wyroby. Zapewniamy także bardzo zróżnicowaną ofertę. W naszych katalogach znajdziesz drzewka w odmiennym stylu i przygotowywane w wersjach o wielu wysokościach.