Standard seria Apollo

Girlandy Standard z serii Apollo to nietypowa propozycja ozdoby świątecznej Twojego domu, balkonu czy tarasu. Jest niezwykle elastyczną bazą pod dalsze dekoracje. Może być zawieszona wszędzie tam gdzie wymaga tego Twój projekt. Stanowi subtelny dodatek do świątecznej dekoracji każdego domostwa.

Girlandy świąteczne standard z serii Apollo - Niepozornie piękna i subtelna dekoracja

Girlandy świąteczne Standard z serii Apollo zyskują coraz większą popularność dzięki mnogości ich zastosowań. Mogą one służyć jako dekoracja drzwi w bloku, balustrad w centrum handlowym bądź mniejszym sklepie osiedlowym czy ogrodzenia w ekskluzywnej restauracji. Można też zamontować je na swoim dachu w domu czy parapecie, niezależnie od jego kształtu, dzięki temu, że gałązki z igiełkami zamontowane są na elastycznym drucie, pozwalającym na kreowanie dowolnych kształtów w zależności od Twojej wyobraźni. Dostępne są w sześciu rozmiarach: 270 x średnica 17 cm, 270 x średnica 25 cm, 270 x średnica 30 cm, 540 x średnica 17 cm, 540 x średnica 25 cm i 540 x średnica 30 cm. Girlanda Apollo charakteryzuje się mniejszymi gałązkami, a tym samym wygląda lekko i subtelnie. Do girlandy możesz doczepić inne ozdoby takie jak światło LED, mniejsze bombki w różnych kolorach. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

Dla wszystkich chcących czegoś więcej

Tradycyjnie przyjęło się, że świąteczną dekorację powinna stanowić sama choinka bożonarodzeniowa, jednak w dzisiejszych czasach dla niektórych taka dekoracja to za mało. Idąc za amerykańskimi trendami w sposobie dekoracji swoich domów na okres świąteczny, coraz więcej ludzi na całym świecie chce jeszcze bardziej podkreślić swoją miłość i radość wynikającą z tego wyjątkowego czasu jakim są Święta Bożego Narodzenia. Idealnie ku temu nadają się girlandy, które nie tylko dodadzą więcej zieleni do przestrzeni opanowanych przez cegły i beton, ale też będą bazą pod inne dekoracje, które mogą być zawieszone bezpośrednio na girlandzie, jak i w zwisający sposób pod nią. 

Opcja dla alergików

Zakup sztucznej girlandy apollo wiąże się z jeszcze jedną bardzo istotną zaletą dla grupy osób posiadających różnego typu alergie. Nie wydziela ona żywicy ani różnych pyłków, które są częstą przyczyną alergii u coraz to większej ilości osób.  Dzięki temu możesz spokojnie spędzić swój święta, nie narażając tym samym innych domowników i gości na nieprzyjemności związane z ich przypadłościami i wrażliwościami na różne substancje.