Nevada MIX PE

Sztuczna choinka Nevada Mix Pe należąca do grupy choinek ekskluzywnych. Choinka Idealna do średnich oraz większych przestrzeni w zależności od wybranego rozmiaru który wieści się w granicy aż do 400 cm. Są to klasyczne choinki z naturalnym wyglądem gałązek, których igły posiadają naturalny kolor oraz ułożenie. Bardzo bogato zdobiona choinka z gęsto osadzonymi gałęziami swobodnie opadającymi w dół, dodającymi wizualnej lekkości i elegancji. Atutem tej choinki są gałęzie częściowo wykonane z materiału PE, której detale imitują wygląd i kolorystykę naturalnych gałązek.

Choinki sztuczne ekskluzywne Nevada Mix Pe pasujące do większości wnętrz

Średnie oraz duże wnętrza mogą być ozdobione poprzez sztuczną choinkę Nevada Mix Pe, dzięki czemu w okresie świątecznym każde z tych pomieszczeń będzie posiadała magiczną atmosferę.

Święta Bożego narodzenia oraz sztuczna choinka łączą się w całość. To właśnie połączenie sprawia magię oraz pozwala na spędzenie wesołych i spokojnych chwil w rodzinnym gronie. Dzięki naszej bogatej ofercie choinek ekskluzywnych każdy może udekorować własną sztuczną choinkę w wymarzony sposób. Klasyczny i naturalny kształt choinki pozwala na zastosowanie różnorodnej dekoracji, która będzie się wpasowywać do każdego pomieszczenia oraz będzie pasować do gustów właścicieli. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni rodzaj, wysokość oraz średnicę dolną sztucznej choinki. Wszystkie nasze choinki produkowane są z polietylenu, czyli surowca, który podlega całkowitemu recyklingowi. Materiał ten bardzo dobrze utrzymuje swój nasycony kolor oraz kształt przez długi okres. Ważnym aspektem ekologicznym oraz ekonomicznym jest długotrwałość naszych sztucznych drzewek. 

Choć czysto teoretycznie naturalne choinki wydają się być bardziej ekologiczne, to nie do końca jest to prawdą. Każdego roku konieczne są całe plantacje takich roślin, które służą użytkownikom tylko kilka dni, a potem są przez nich wyrzucane. Sztuczne odpowiedniki są wykorzystywane przynajmniej przez kilka sezonów, a według szacunków mniej więcej już po trzech latach okazują się lepsze dla środowiska. Jednocześnie firma Adal korzysta przy produkcji z polietylenu (PE), a więc materiału, który można swobodnie poddawać recyklingowi. Przy okazji wygląda on dość naturalnie, co przekłada się na ogólną prezencję takich wyrobów. Z perspektywy nabywców atutem są też kwestie finansowe. Inwestycja w taki produkt szybko się zwraca i procentuje, gdy w kolejnych sezonach nie trzeba wydawać środków na następne choinki.

Dopracowanie i efektowny wygląd

Jakość wykorzystywanych materiałów dla choinki Nevada Mix pe, a przede wszystkim dopracowywanie produktów, sprawia, że choinka sztuczna potrafi się prezentować naprawdę efektownie. Dawno minęły już czasy, gdy można je było odróżnić gołym okiem od żywych odpowiedników i narzekać na ich wygląd. Wyroby wysokiej klasy powinny posiadać dobrze odwzorowane igliwie i starannie rozplanowane rozmieszczenie gałązek.