Deluxe seria Apollo

Girlandy świąteczne Rogal Standard McLine to nietypowa opcja dekoracji sezonowej Twojego mieszkania, biura czy balkonu. Jest niestandardowym elementem pod inne dekoracje świąteczne. Jest bardzo różnorodna jeżeli chodzi o miejsce jej ewentualnego podwieszenia. Jest świetnym dodatkowym elementem dekoracji każdego pomieszczenia.

Girlandy świąteczne Rogal Standard Mcline – wyjątkowa ozdoba

Eks. Dlatego też girlandy świąteczne deluxe z serii Apollo cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów. Służą one jako element dekoracyjny drzwi w bloku, wejść w centrach handlowych czy balustrad w mniejszych sklepach osiedlowych. Dużą popularnością cieszą się także wśród branży gastronomicznej, dla której wystrój wnętrz jest niezwykle istotny. Girlandy mają też szerokie zastosowanie nie tylko w firmach, ale także w prywatnym sektorze. Mogą być montowane na drzwiach i oknach. Dzięki elastycznemu pręcikowi, na którym są zamontowane gałązki w girlandzie, możesz dostosować jej kształt do każdego kąta swojego domu, a także tworzyć własne wzory jak gwiazdy, koła czy prostokątne ramki, na których możesz zamontować inne dekoracje. Dostępne są w sześciu rozmiarach: 270 x średnica 17 cm, 270 x średnica 25 cm, 270 x średnica 30 cm, 540 x średnica 17 cm, 540 x średnica 25 cm i 540 x średnica 30 cm. Girlanda Apollo Deluxe charakteryzuje się mniejszymi gałązkami ale w zwiększonej ilości, a tym samym wygląda lekko, subtelnie ale także ekskluzywnie. Do girlandy możesz doczepić inne ozdoby takie jak światło LED, mniejsze bombki w różnych kolorach. 

Dla wszystkich chcących czegoś więcej

Tradycyjnie przyjęło się, że świąteczną dekorację powinna stanowić sama choinka bożonarodzeniowa, jednak w dzisiejszych czasach dla niektórych taka dekoracja to za mało. Idąc za amerykańskimi trendami w sposobie dekoracji swoich domów na okres świąteczny, coraz więcej ludzi na całym świecie chce jeszcze bardziej podkreślić swoją miłość i radość wynikającą z tego wyjątkowego czasu jakim są Święta Bożego Narodzenia. Idealnie ku temu nadają się girlandy, które nie tylko dodadzą więcej zieleni do przestrzeni opanowanych przez cegły i beton, ale też będą bazą pod inne dekoracje, które mogą być zawieszone bezpośrednio na girlandzie, jak i w zwisający sposób pod nią. 

Opcja dla alergików

Kupno sztucznej girlandy Apollo z serii deluxe wiąże się z jeszcze jedną ważną zaletą dla grupy osób dotkniętych różnymi alergiami. Nie wydziela ona żywicy ani różnych pyłków, które są częstą przyczyną alergii u coraz to większej ilości osób.  Dzięki temu możesz spokojnie spędzić swoje święta, nie narażając tym samym innych domowników i gości na nieprzyjemności związane z ich przypadłościami i wrażliwościami na różne substancje.