ADAL

Nowe produkty

Nowe produkty

Choinki sztuczne ośnieżone Mini

Nie znaleziono produktu.

Wyszukaj ponownie

Tradycyjna linia niewielkich choinek Mała Śnieżona to odzwierciedlenie klasycznej formy w absolutnie zimowym charakterze. Chcąc sięgnąć po coś nietypowego lub po prostu zastosować w domu pewną odmianę, można zastąpić klasyczną choinkę wariantem ośnieżonym. O ile jest to niemożliwe w przypadku naturalnych drzew, o tyle dla producentów sztucznych wyrobów nie stanowi to żadnego problemu. Domownicy na pewno docenią taką odmianę, a goście będą zaskoczeni i zachwyceni takim wyborem. Choinka Mała Śnieżona jest fachowo wykonaną niewielką choinką gałęziową, która wpasuje się w każde wnętrze jako element wypełniający przestrzeń. 

Charakterystyka

Choinka Mała śnieżona może stanowić ciekawą alternatywę dla tradycyjnego drzewka świątecznego lub jako dodatkowy element ozdobny do wnętrza mieszkalnego. Sztuczne choinki tego modelu prezentują się prosto i tradycyjnie, a są przy tym bardzo realistyczne w wykonaniu. Model Mała Śnieżona jest niewielkim drzewkiem dopełniającym przestrzeń, dostępnym w trzech rozmiarach: 40cm, 60cm i 80cm. Choinka ta zbudowana jest ze sztucznego igliwia, które jest gęsto ośnieżone sztucznym materiałem imitującym śnieg. Standardowo pod ten model dobierane są stojaki wykonane z tworzywa sztucznego, które charakteryzują się dużą trwałością i stabilnością. Przy tym wszystkim, ośnieżenie choinki wprowadzą do wnętrza mocne nawiązanie do lasu i natury w czasie zimowych świąt bożego narodzenia. Niewątpliwym dodatkowym atutem jest fakt, że choinka ta posiada certyfikat niepalności CAL FIRE, dzięki czemu można ją postawić w wielu nietypowych miejscach.

Przeznaczenie

Mała Śnieżona to bardzo kompaktowa, a zarazem tradycyjna i klasyczna w swojej formie ośnieżona choineczka. Dzięki swojemu niewielkiemu gabarytowi i formie, choinka ta jest jedną z najbardziej uniwersalnych choinek, które znajdą swoje miejsce dosłownie w każdej przestrzeni. Jest ona świetnym dodatkiem, który śmiało można postawić na stoliku nocnym, blacie kuchennym, szafce na buty czy parapecie. Mała Śnieżona rewelacyjnie się także sprawdza jako dekoracja przestrzeni biurowej. Poza solidną podstawą, model posiada naturalnie wyglądające ośnieżone gałązki oddające zimowy klimat. Dzięki trzem dostępnym rozmiarom, choinkę można śmiało dopasować do postawienia w określoną przestrzeń. Model ten to świetny wybór do niewielkiego pokoju czy biura bądź do postawienia jako pięknie wyglądające dopełnienie większej przestrzeni w okresie świątecznym, a w otoczeniu innych większych choinek cała kompozycja będzie wyglądała zjawiskowo.