Choinki sztuczne PVC do 240cm

Szeroki wybór różnych choinek sztucznych do 240 cm. Idealne do mniejszych przestrzeni bądź jako dodatek do kompozycji z większymi choinkami.

Choinki sztuczne do 240 cm pasujące do każdego wnętrza

Małe wnętrza już nie muszą stanowić przeszkody do uzyskania magicznej atmosfery w okresie świątecznym. Dzięki naszej bogatej ofercie choinek do 240 cm, każdy znajdzie dla siebie odpowiednią wielkość oraz rodzaj choinki. Wszystkie nasze choinki produkowane są z polietylenu, czyli surowca, który podlega pełnemu recyklingowi. Dodatkowym aspektem zarówno ekologicznym jak i  ekonomicznym jest długotrwałość naszych choinek. Zakup jednej wyrównuje się pod względem szkodliwości środowiskowej z zakupem żywego drzewka już po trzech latach. Nowoczesne choinki nie tylko wyglądają świetnie, ale też są tak szczegółowo zaprojektowane, że bardzo trudno je odróżnić od prawdziwych, żywych świerków czy sosen. Bardzo ważne dla zachowania długowieczności takich choinek jest ich odpowiednia pielęgnacja i przechowywanie w zaciemnionym miejscu. Modele wykonane z tworzyw nadających się do recyklingu nie wymagają jednak ani przechowywania w określonej temperaturze, ani podlewania. 

Unikalny design

Poza szerokim wyborem rozmiarów, w naszej ofercie znajdą Państwo choinki o różnym designie. Dysponujemy różnymi modelami drzewek imitujących naturalne gatunki iglaków. Od popularnych świerków, jodeł i modrzewi do unikalnych tajg z lasów borealnych. Nasze drzewka nawet po wielu latach użytkowania nie tracą kształtu czy barwy dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. 

Prosty montaż

Dzięki zastosowaniu systemu do montażu i demontażu choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM, który pozwala na złożenie i rozłożenie choinki jednym ruchem, złożenie naszego drzewka nie stanowi już problemu. Jego mała wielkość podczas przechowywania również ułatwia życie domowników. Dzięki temu, że choinka nie gubi igieł ze swoich gałązek, sprzątanie po sezonie świątecznym nie jest już takie kłopotliwe jak kiedyś. 

Unikalny design

Nasza firma oferuje ekologiczne rozwiązania dla osób dbających o ochronę środowiska. Wybierając choinki z naszej oferty stawiasz na drzewka, które bez przeszkód mogą zostać poddane recyklingowi. Drzewko takie nie dość, że samo w sobie jest długowieczne i może służyć nawet przez kilka lub kilkanaście lat, dzięki recyklingowi ma również szansę otrzymać drugie życie.