Świerkowa

Girlandy Świerkowe to ponadczasowe klasyki, które posłużą Ci za dekorację Twojego domu, mieszkania, biura czy pomieszczeń usługowych. Stanowią idealny dodatek do dekoracji stojących bądź jako samoistne ozdoby świąteczne. Doskonale podkreślają charakter świąt.

Girlandy świerkowe - Klasyczny dodatek do dekoracji

Coraz więcej osób sięga po niekonwencjonalne rozwiązania w kwestii dekoracji świątecznych ich domów, mieszkań czy biur. Aby podkreślić swoją nietuzinkowość, ale tym samym nie stracić tradycyjnego klimatu świąt dobrze jest wybrać element, który jest połączeniem nowoczesnej formy z tradycyjnym materiałem jakim jest zielone igliwie. Girlanda świerkowa jest świetnym rozwiązaniem na tą kwestię. Służy ona jako dekoracja drzwi, okien, balustrad, elewacji. Przez sposób wykonania jest też wielofunkcyjna – dzięki temu, że każda gałązka jest zaczepiona na elastycznym pręciku, możemy z takiej girlandy wyczarować niezwykłe kształty takie jak gwiazdy, koła, kwadraty czy serca. Może nam ona przez to posłużyć na okres świąteczny, ale nie tylko. W kształcie jajka może być doskonałą bazą pod dekoracje z kurczaków i bazi, zaś na Walentynki oczaruje nie jedną drugą połówkę swoim kształtem serca. Dostępne są w sześciu rozmiarach: 270 x średnica 17 cm, 270 x średnica 25 cm, 270 x średnica 30 cm, 540 x średnica 17 cm, 540 x średnica 25 cm i 540 x średnica 30 cm.

Dla wszystkich chcących czegoś więcej

W zwyczaju jest, że świąteczną dekorację powinna stanowić sama choinka, jednak w dzisiejszych czasach dla niektórych taka aranżacja ozdób to za mało. Idąc za obecnymi trendami w sposobie dekoracji przestrzeni na okres świąteczny, coraz więcej ludzi z całego globu chce jeszcze dostojniej podkreślić swoją miłość i radość wynikającą z tego wyjątkowego czasu jakim są Święta Bożego Narodzenia. Idealnie ku temu nadają się girlandy, które nie tylko dodadzą więcej zieleni do przestrzeni opanowanych przez cegły i beton, ale też będą bazą pod inne dekoracje, które mogą być zawieszone bezpośrednio na girlandzie, jak i w zwisający sposób pod nią. 

Opcja dla alergików

Kupno sztucznej girlandy świerkowej wiąże się z jeszcze jedną ważną zaletą dla grupy osób dotkniętych różnymi alergiami. Nie wydziela ona żywicy ani różnych pyłków, które są częstą przyczyną alergii u coraz to większej ilości osób.  Dzięki temu możesz spokojnie spędzić swoje święta, nie narażając tym samym innych domowników i gości na nieprzyjemności związane z ich przypadłościami i wrażliwościami na różne substancje.