Wianki świąteczne sztuczne

Wianek Czesany
<p>Wianki świąteczne CZESANE to niezwykle tradycyjna ozdoba elewacji, drzwi i ścian. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu gałązek stanowi ciekawy element dekoracyjny, a także inspiruje do dalszej pracy nad dodatkami świątecznymi.</p> <h2>Wianki świąteczne czesane - Ekologiczne rozwiązania</h2> <p>Dane oparte o niektóre badania statystyczne wskazują, że sztuczne igliwie produkowane w Azji przyczynia się do większej emisji dwutlenku węgla czy gazów cieplarnianych podczas produkcji. Jednak nasze produkty, w tym też wianki czesane produkowane przez nas mają mniejszy wpływ na atmosferę jeżeli chodzi o substancje toksyczne. Już po 3 latach używania naszego wianka, jego właściciel przyczynia się do mniejszego impaktu na środowisko w odróżnieniu od konsumentów, którzy swój produkt wykonują z żywych gałęzi bądź kupują nowy rok rocznie. Jest to wynikiem tego, że średnia emisja gazów i dwutlenku węgla podczas produkcji naszego igliwia jest 2-3 krotnie większa niż podczas procesu hodowania żywego igliwia, więc po 3 latach użytkowania sztucznego wianka czesanego wygrywa on ekowyścig z wiankiem zrobionym z żywego igliwia. Dodatkowo, nasze sztuczne igliwie produkowane jest z przyjaznego środowisku polietylenu i posłuży nam na długie lata, estetyką i pięknem nie odbiegając od żywego igliwia.</p> <h3>Dodatkowa ozdoba</h3> <p>Wianek świąteczny czesany jest idealnym dodatkiem do każdego wnętrza. Jego efektowna faktura i wygląd wynika z gęsto ułożonych gałązek, których układ przypomina uczesane w jedną stronę grube kosmki włosów, tak zwany sztorc. Niezwykle starannie ułożone igliwie na gałązkach daje elegancki i schludny efekt, który świetnie podkreśla każdą dodatkową dekoracje i doskonale odbija światło LED, które może znaleźć się na gałązkach. Do gałązek dołożono brązową folię, która imituje delikatne i cienkie gałązki prawdziwego igliwia. Wianek wygląda niemal jak z żywego tworzywa. Wianek jest dostępny w sześciu rozmiarach: 30 x 7,7 cm, 40 x 10 cm, 50 x 12,5 cm, 60 x 15 cm, 80 x 20 cm, 100 x 25 cm. Umożliwia to dostosowanie zakupu pod konkretny wymiar dekoracji. </p> <h3>Propozycja dla alergików</h3> <p>Z uwagi na naszych gościu, którzy mogą być dotknięci piętnem alergii na żywice czy inne substancje występujące w prawdziwym igliwiu, najbezpieczniej jest zdecydować się na sztuczne wianki. Unikniemy tym samym sytuacji, w której świąteczną atmosferę przerwie niekontrolowana reakcja alergiczna. Będziemy mogli się ze spokojem cieszyć wszystkim tym co najważniejsze: rodziną i czasem spędzonym wspólnie w świątecznym otoczeniu.</p> <p></p>
Wianek Królewski
<p>Wianki świąteczne KRÓLEWSKIE to dekoracja dodatkowa na okna, drzwi i inne płaskie powierzchnie. Dzięki charakterystycznemu ułożeniu dużej ilości gałązek daje ekskluzywny efekt oraz jest świetnym tłem dla innych dekoracji.</p> <h2>Wianki świąteczne królewskie - Dbałość o środowisko</h2> <p>Niektóre badania mówią, że sztuczne igliwie z krajów Azji przyczynia się do większej emisji dwutlenku węgla czy gazów cieplarnianych podczas produkcji. Produkty naszego wyrobu, w tym też wianki królewskie produkowane przez nas mają dużo mniejszy wpływ na środowisko jeżeli chodzi o substancje szkodliwe. Już w 3 lata od początku używania naszego wianka, konsument przyczynia się do mniejszego impaktu na środowisko niż osoby, które swój produkt wykonują z żywych gałęzi bądź kupują nowy rok rocznie. Jest to wynikiem tego, że średnia emisja gazów i dwutlenku węgla podczas produkcji naszego igliwia jest 2-3 krotnie większa niż podczas procesu hodowania żywego igliwia, więc po 3 latach użytkowania sztucznego wianka świątecznego królewskiego wygrywa on ekowyścig z wiankiem zrobionym z żywego igliwia. Dodatkowo, nasze sztuczne igliwie produkowane jest z przyjaznego środowisku polietylenu i posłuży nam na długie lata, estetyką i pięknem nie odbiegając od żywego igliwia.</p> <h3>Dodatkowa ozdoba</h3> <p>Wianek świąteczny królewski jest idealnym ekskluzywnym dodatkiem do każdego wnętrza. Jego efektowny sposób wykonania i wygląd wynika z gęsto ułożonych gałązek. Niezwykle starannie ułożone igliwie na gałązkach daje elegancki i zadbany efekt, który świetnie podkreśla każdą dodatkową dekoracje i doskonale odbija światło LED, które może znaleźć się na gałązkach. Wianek wygląda niemal jak z żywego tworzywa. Wianek jest dostępny w sześciu rozmiarach:50 x 15 cm, 70 x 25 cm, 100 x 25 cm. Umożliwia to dostosowanie zakupu pod konkretny wymiar dekoracji. </p> <h3>Propozycja dla alergików</h3> <p>Z uwagi na naszych bliskich, którzy mogą być dotknięci alergią na żywice lub inne substancje występujące w prawdziwym igliwiu, najbezpieczniej jest zdecydować się na sztuczne wianki. Będziemy mogli się ze spokojem cieszyć wszystkim tym co dla nas najważniejsze: rodziną i czasem spędzonym w świątecznym klimacie.</p> <p></p>

Aktywne filtry

Wianki świąteczne SZTUCZNE to dekoracja dodatkowa na okna, drzwi i inne płaskie powierzchnie. Dzięki szerokiej ofercie rozmiarowej prezentują się znakomicie w każdym wnętrzu niezależnie od jego wielkości. Stanowią świetną dekorację wejść, elewacji i innych powierzchni. Nasze produkty posiadają certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW.

Wianki świąteczne sztuczne – dobre rozwiązanie na długie lata

Wianki świąteczne sztuczne są doskonałą inwestycją na długie lata. Dzięki doskonałemu wykonaniu i wysokojakościowym materiałom, pozostają na długie lata w świetnej formie, nie tracąc swojego kształtu czy koloru. Polietylen, z którego wykonane jest igliwie, które wykorzystujemy przy produkcji naszych wianków, jest w 100% recyklingowany, co przyczynia się do mniejszych odpadów zagracających naszą planetę. Ponadto dzięki swojej długowieczności, po 3 latach użytkowania naszego produktu, wyrównuje się wynik emisji spalin, które wydzieliły się podczas jego produkcji w porównaniu ze spalinami, które wydzielają się przy hodowli żywych drzewek, kupowanych rok rocznie.

Gustowny element dekoracji

Przy dekorowaniu naszego domu na okres świąteczny często mamy wrażenie, że choinka to jednak za mało. Nie udekorowane powierzchnie możemy przystroić wiankami sztucznymi z dekoracją pasującą do reszty, czy to będą bombki, czy samo światło, czy kolorowe girlandy. Sam wianek jest pięknym elementem dodającym tradycyjnego świątecznego charakteru każdej powierzchni. Jest on coraz bardziej popularny wśród różnych instytucji w dziedzinie gastronomii, w urzędach miasta, biurowcach, ale także naszych domach, gdzie najczęściej widnieje na naszych drzwiach witając gości, zwiastując niesamowite dekoracje w środku. 

Propozycja dla alergików

Z uwagi na naszych bliskich, którzy mogą być dotknięci alergią na żywice lub inne substancje występujące w prawdziwym igliwiu, najbezpieczniej jest zdecydować się na sztuczne wianki. Będziemy mogli się ze spokojem cieszyć wszystkim tym co dla nas najważniejsze: rodziną i czasem spędzonym w świątecznym klimacie.