Drzewka Alpejskie w jucie ośnieżone

Niezwykle interesującą propozycją w tradycyjnym wydaniu jest zestaw trzech ośnieżonych choinek Drzewka Alpejskie W Jucie. Dłuższe i ułożone w dół gałęzie znakomicie nawiązują do typowo alpejskiego krajobrazu w zimowym wydaniu. Takie dekoracje mogą się skojarzyć z kadrami filmowymi czy obrazkami zapamiętanymi z ferii spędzonych z rodziną w Alpach. Te choinki posiadają okrągłą podstawę, która jest ośnieżona i wygląda jak kawałek zamarzniętej gleby, na którym rosną choinki. Drzewka Alpejskie W Jucie są fachowo wykonaną niewielką świąteczną dekoracją, która wpasuje się w większe wnętrze jako element wypełniający przestrzeń bądź jako główna dekoracja w niewielkiej przestrzeni mieszkalnej.

Charakterystyka

Drzewka Alpejskie W Jucie mogą stanowić ciekawą alternatywę dla tradycyjnego drzewka świątecznego, pełniąc rolę jako poboczna bądź główna dekoracja dopełniająca przestrzeń. Sztuczne choinki tego modelu prezentują się efektownie i zaskakująco, a są przy tym bardzo realistyczne w wykonaniu. Drzewka Alpejskie W Jucie występują jako jeden zestaw choinek w trzech rozmiarach: h70cm, h55cm i h40cm. Choinki te zbudowane są ze sztucznego igliwia, które są całkowicie ośnieżone sztucznym materiałem imitującym śnieg.  W większości bardziej standardowych choinek sztucznych wykorzystuje się stojaki plastikowe, jednakże w tym modelu zastosowano efektowną okrągłą podstawę imitującą zamarznięty kawałek gleby. Właśnie ta część choinki dodatkowo podnosi walory estetyczne i sprawia, że dekoracja na pewno się wyróżnia. Przy tym wszystkim wprowadza też do wnętrza mocne nawiązanie do lasu i natury w czasie zimowych świąt bożego narodzenia.

Przeznaczenie

Drzewka Alpejskie W Jucie to tradycyjna świąteczna dekoracja w mocno zimowej postaci ,która charakteryzuje się bardzo naturalną, a zarazem ciekawą formą. Jest ona kapitalną alternatywą dla tradycyjnych stroików czy innych dekoracji mniejszych do przestrzeni mieszkalnej. Dzięki niewielkiemu, kompaktowemu rozmiarowi, Drzewka Alpejskie W Jucie mogą być zarówno postawione w salonie jako niewielka, główna świąteczna dekoracja, czy też jako ozdoba poboczna, postawiona na blacie biurka, głębokim parapecie czy też przy schodach. Poza wyjątkową podstawą imitującej kawałek zmrożonej gleby, model posiada naturalnie wyglądające ośnieżone gałązki oddające zimowy klimat całej dekoracji. Taka choinka z pewnością znajdzie swoje miejsce w wielu rodzajach wnętrz. Model ten to świetny wybór do salonu czy biura, bądź do postawienia jako pięknie wyglądające dopełnienie większej bądź mniejszej przestrzeni w okresie świątecznym.