Rogale

Girlandy świąteczne Rogal Standard McLine to nietypowa opcja dekoracji sezonowej Twojego mieszkania, biura czy balkonu. Jest niestandardowym elementem pod inne dekoracje świąteczne. Jest bardzo różnorodna jeżeli chodzi o miejsce jej ewentualnego podwieszenia. Jest świetnym dodatkowym elementem dekoracji każdego pomieszczenia.

Girlandy świąteczne Rogal Standard Mcline – wyjątkowa ozdoba

Ekskluzywne girlandy Rogal z serii McLine to propozycja dla konsumentów wymagających tradycyjnego piękna. Służą one jako element dekoracji drzwi w bloku, wejść w centrach handlowych czy balustrad w mniejszych sklepach osiedlowych. Dużą popularnością cieszą się także wśród branży gastronomicznej, dla której wystrój wnętrz jest niezwykle istotny. Girlandy też bywają popularne wśród właścicieli własnych domów, jako ciekawa dekoracja elewacji budynku. Mogą być montowane na drzwiach i oknach. Dostępne są w czterech rozmiarach: 120 cm, 180 cm, 270 cm, 400 cm. Girlanda Rogal Standard charakteryzuje się mniejszymi gałązkami ale w zwiększonej ilości, a tym samym wygląda lekko, subtelnie ale także ekskluzywnie. Jego wyjątkowy kształt rogala sam w sobie jest oryginalną dekoracją. Do girlandy możesz doczepić inne ozdoby takie jak światło LED, mniejsze bombki w różnych kolorach. 

Dla nietuzinkowych osób

Według tradycyjnych standardów choinka powinna stanowić jedyną dekorację, jednak w dzisiejszych czasach, kiedy odważnie dekorujemy zewnętrzne części naszych domów, dla niektórych taka dekoracja to za mało. Idąc za trendami, dekorację świąteczną można w dowolny sposób rozszerzać na inne powierzchnie w naszym domu, takie jak przedpokój, kuchnie czy zewnętrzne balkony czy elewacje. Idealnie ku temu nadają się girlandy, które nie tylko dodadzą więcej zieleni do przestrzeni opanowanych przez cegły i beton, ale też będą bazą pod inne dekoracje, które mogą być zawieszone bezpośrednio na girlandzie, jak i w zwisający sposób pod nią. 

Opcja dla alergików

Kupno sztucznej girlandy wiąże się z jeszcze jedną ważną zaletą dla grupy osób dotkniętych różnymi alergiami. Nie wydziela ona żywicy ani różnych pyłków, które są częstą przyczyną alergii u coraz to większej ilości osób.  Dzięki temu możesz spokojnie spędzić swoje święta, nie narażając tym samym innych domowników i gości na nieprzyjemności związane z ich przypadłościami i wrażliwościami na różne substancje.