Choinki gigant

Duże choinki sztuczne stanowią centralny element dekoracji świątecznych. W okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia każdy z nas zaczyna rozglądać się za drzewkiem, które udekoruje otaczającą przestrzeń. O ile nie sprawia to większego problemu z choinką przeznaczoną do mniejszych przestrzeni, o tyle udekorowanie większego terenu stanowi nie lada wyzwanie. Szukając alternatyw dla jednosezonowych naturalnych choinek co raz częściej sięgamy po te syntetyczne, które swoim wyglądem są niemal identyczne i praktycznie nie do odróżnienia na pierwszy rzut oka. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, w swojej ofercie przygotowaliśmy syntetyczne choinki gigant różnej wielkości, które bez problemu dostosujesz do miejsca, czy to przestrzeni miejskiej czy dużej galerii handlowej.

Choinki gigant udekorowane w wyjątkowy sposób

Choinki gigant to nie tylko wielki rozmiar i wygląd nieróżniący się niczym od prawdziwych choinek. To także wyjątkowe i spersonalizowane zdobnictwo. Nie ubieramy naszych drzewek standardowo – każde jest jedyne w swoim rodzaju. Kolory ozdób i ich rodzaje ustalane są podczas tworzenia projektu. Nie ma ograniczeń, możemy udekorować drzewko barwami kojarzonymi z miastem albo utworzyć na niej loga – firm, stowarzyszeń, fundacji. Elementy upiększające choinki to światełka LED, piękne bombki, sznury i wiele innych. Wystarczy, że dowiemy się, jaki jest pomysł albo docelowy efekt, a zaproponujemy nieszablonowe i oryginalne projekty, które będą nie tylko piękne, ale także intrygujące.

Gigant Standard

Sztuczne choinki stożkowe typu Gigant Standard to jeden ze sztandarowych produktów marki Adal. Ich konstrukcja oparta jest na aluminiowym stelażu, który stabilnie utrzymuje pokrycie wykonane z najwyższej jakości sztucznego igliwia.

Gigant Exclusive

Świąteczna sztuczna choinka Gigant Exclusive to rozwiązanie dla klientów, którzy szukają drzewka pokaźnych rozmiarów, które do złudzenia przypominać będzie gęsty, żywy świerk. 

Gigant Exclusive Slim

Wąskie choinki sztuczne Gigant Exclusive Slim Version, które znaleźć Państwo mogą w katalogach marki Adal, to idealne rozwiązanie dla klientów poszukujących wysokiego drzewka o najwęższej możliwej średnicy podstawy. 

My Tree

Sztuczna choinka na pniu My Tree to model gigantycznego drzewka, które nie jest budowane na stelażu w kształcie stożka. W jej przypadku gęste, naturalnie wyglądające gałęzie ze sztucznego igliwia mocowane są bezpośrednio na głównym trzpieniu, który dodatkowo pokryty jest imitacją kory drzewnej. 

Pine Giant Tree

Sztuczna choinka na pniu Pine Giant Tree przypominająca naturalną sosnę to model gigantycznego drzewka z gałęziami do ok połowy wysokości, które nie jest budowane na stelażu w kształcie stożka. W jej przypadku gęste, naturalnie wyglądające gałęzie ze sztucznego igliwia mocowane są bezpośrednio na głównym trzpieniu, który dodatkowo pokryty jest imitacją kory drzewnej w postaci maty.

Pine Giant Extra

Sztuczna choinka na pniu Pine Giant Extra to model gigantycznego drzewka z pełną wersją gałęzi. Choinka jest modelem łączącym w sobie maksymalnie naturalny efekt ze znacznymi rozmiarami drzewka. 

Dlaczego choinki gigant stanowią tak wygodne rozwiązanie?

Uważa się, że ogromne drzewka są problematyczne ze względu na trudność w rozłożeniu oraz udekorowaniu. Wybierając choinki gigant firmy Adal nie trzeba się tym przejmować. Drzewko zostanie udekorowane według ustalonego projektu przez pracowników naszej firmy. Jeśli chodzi o montaż – również się tym zajmujemy. Rozmieścimy choinkę w wyznaczonym miejscu. Konstrukcje są solidne i stabilne, drzewka przetrwają w nienaruszonym stanie zarówno w zadaszonych pomieszczeniach, jak i na przestrzeniach otwartych. Są zbudowane z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych. Nie straszny im deszcz, śnieg i wiatr.