Carmen MIX tree

Sztuczna choinka do 240 cm Carmen. Choinka sztuczna o charakterystycznym wyglądzie z uwagi na zastosowanie najwyższej jakości różnorodnych materiałów. Dzięki temu zastosowaniu nasza choinka sztuczna uzyskała efekt oryginalnej choinki, która swoim wyglądem zachwyciła naszych klientów. Dostępne w rozmiarach: 150 cm, 180 cm, 210 cm i 240 cm. 

Choinki sztuczne do 240 cm CARMEN – natura w Twoim domu

W dzisiejszych czasach nie jest konieczne posiadanie ogromnych domów z ogrodem lub wielkich apartamentów aby stworzyć prawdziwie magiczny klimat świąt niczym z popularnych filmów rodzinnych. Jednym z ponadczasowych trendów jest styl rustykalny z zastosowaniem naturalnego drewna i tkanin oraz mchu i choinek. Choinki sztuczne Carmen, dzięki swojej wysokości (do 240 cm), będą pasowały zarówno do małego jak i większego wnętrza. Gdyby Ci się jednak znudził styl rustykalny, naszą choinkę co roku możesz ubierać tak jak Ci się podoba, a jej stan i kolor pozostaną identyczne jak po zakupie przez długi, długi czas. Dzieje się to za sprawą wykorzystanych materiałów i surowców. Jednym z nich jest polietylen, który nie dość, że doskonale utrzymuje swój kolor i fakturę, to jeszcze jest w 100% recyklingowany, a co za tym idzie przyjazny dla naszego środowiska. Dzięki temu, aby stworzyć świąteczne dekoracje nie będziesz się przyczyniał do nadmiernej wycinki naturalnych drzew, a sztuczne drzewko, które posiadasz, nie wpłynie na zanieczyszczenie środowiska. Aby móc się cieszyć długoletnią choinką, należy ją odpowiednio przechowywać bo ułatwia system składania QUICK DISTRIBUTE SYSTEM oraz mały rozmiar choinki po jej złożeniu.

Jak żywa

Nie każda choinka jest taka sama. Ta zasada najczęściej odnosi się do naturalnych choinek, a teraz już także do naszych produktów. Dzięki temu, że zawsze staramy się udoskonalać nasze choinki pod kątem produkcji i designu, każdy model posiada inny wygląd. Model choinki Carmen dzięki zastosowaniu brązowej folii imitującej korę drzewa, ma charakter rustykalny, naturalny. Stanowi doskonałą bazę pod dekoracje w formie bombek o różnej fakturze, drewnianych figurek oraz białych śnieżynek. Charakter tej choinki mogą podkreślać także ozdoby naturalne jak domowe pierniczki, suszone płatki z pomarańczy czy girlandy z kolorowej bibuły. Dzięki swojemu układowi gałązek, światła LED na niej zamieszczone wyglądają jak na niej stworzone.