Świerk Alpejski

Choinki sztuczne ŚWIERK ALPEJSKI do 240 cm. Oryginalne drzewko dla nietuzinkowych osób chcących oddać swój charakter w czasie dekorowania swoich domów w okresie świąt bożonarodzeniowych. Nietypowy i stylowy pień i stojak z naturalnego drewna nada szyku każdemu pomieszczeniu.

Świerk Alpejski – sztuczna choinka do 240 cm 

Zainspirowani wspaniałymi krajobrazami najwyższego łańcucha górskiego Europy stworzyliśmy wyjątkowy model choinki – świerk alpejski. Strzelista forma tej choinki i delikatne nieco dłuższe gałęzie schodzące w dół nawiązują do tamtejszej flory. Dodatkowo wykorzystanie naturalnego drewna do wykonania pnia i stojaka, powoduje, że choinka ta wygląda zupełnie jak naturalna. Jakość wykonania każdej igiełki we wszystkich gałązkach potęguje efekt wow. Piękna, głęboka zieleń tego drzewka dzięki odpowiedniemu ułożeniu igieł i gałązek  doskonale odbija światło, co powoduje efekt 3D, który dodaje szyku i magicznego klimatu do każdej choinki, a także jest doskonałym tłem pod dalsze dekoracje takie jak światło LED, bombki czy girlandy z kolorowych mat.

Ochrona środowiska

Dzięki zastosowaniu w swoim domu sztucznej choinki zamiast żywego drzewka, nie pozbawiamy naszego środowiska cennej flory i pozwalamy jej na dalszą służbę naturze. Ponadto zakup wysokiej jakości sztucznej choinki gwarantuje nam magiczne święta przez dobre kilka lat, co zmniejsza wytwarzanie spalin chociażby w drodze po nową choinkę i w drodze do lasu, gdzie powinieneś ją ponownie zasadzić. Jednak nie tak wiele osób ponownie sadzi swoje drzewka, większość z nich niestety trafia na śmieci. Nasze choinki są wytwarzane z wysokogatunkowego polietylenu, który jest w 100% recyklingowany. 

Porządek i ład w Twoim domu

Choinki naszej produkcji nie tylko wyglądają świetnie i służą nam przez długie lata, ale też są bardzo łatwe w montażu i demontażu oraz w bardzo łatwy sposób można je przechowywać. Ze względu na jakość wykonania, nie gubią one swoich igieł, co ułatwia życie nie jednej rodzinie, kiedy to po okresie świątecznym przychodzi czas na porządki domowe. Czas spędzony na sprzątaniu po żywej choince możesz spożytkować na inne, ciekawsze zajęcia.

Magiczne święta w każdym pomieszczeniu

Dzięki temu, że ta choinka zajmuje dużo mniej miejsca dzięki nie tylko swojemu rozmiarowi ale także średnicy podstawy, może ona być zastosowana w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego rozmiarów. Dzięki naszej szerokiej ofercie różnych wysokości, możesz dostosować swój zakup do swoich potrzeb i możliwości swojego pokoju czy biura.