Choinki sztuczne ośnieżone do 240 cm PVC i MIX PE

Choinka ośnieżona może stanowić ciekawą alternatywę dla tradycyjnego drzewka świątecznego lub jako dodatkowy element ozdobny do wnętrza. Modele sztuczne tego typu prezentują się efektownie i zaskakująco. Decyzja o wyborze choinki sztucznej ośnieżonej może być podyktowana poszukiwaniem mniej typowego drzewka świątecznego lub dodatkowego elementu wystroju do biura czy mieszkania. Takie modele na pewno prezentują się wyjątkowo. Mocno nawiązują one do krajobrazu, który można obserwować w śnieżne dni. Tym samym wprowadzają one do wnętrza nie tylko świąteczny, ale też zimowy klimat, pożądany przez wiele osób.

Szeroki wybór ośnieżonych sztucznych choinek

Wyróżniamy pięć modeli z kategorii ośnieżonych choinek, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Pierwszym modelem jest Mini Tundra o wysokości około 75cm, która charakteryzuje się typową formą dla krajobrazu tundry. Posiada ona efektowny pień wykonany z naturalnego drewna oraz drobno ośnieżone gałązki co bardzo mocno wpływa na wysoką wartość estetyczną. Drugą choinką dostępną w sklepie jest choinka Olivia. Jest to bardzo tradycyjna i klasyczna ośnieżona choinka dostępna w szerokiej gamie gabarytowej w przedziale od 120cm do nawet 240cm. Następnym modelem choinki w kolekcji jest efektowny Świerk Alpejski, który posiada pięknie ośnieżone długie gałęzie oraz naturalny, drewniany pień, który wygląda bardzo okazale. Świerk Alpejski jest dostępny w wielu rozmiarach od wysokości 60cm do nawet 210cm. Kolejną choinką dostępną w sklepie jest standardowa choineczka Mini w rozmiarach 40cm, 60cm, i 80cm, która jest typowym produktem przeznaczonym do mniejszych przestrzeni do postawienia na meble. Ostatnim modelem choinki są Drzewka Alpejskie W Jucie. Jest to zestaw trzech choinek o wysokości 40cm, 55cm i 70cm, które są postawione na okrągłej podstawie imitującej zmrożoną glebę. Produkt ten jest ciekawą alternatywą dla choinek ze stojakiem ze względu na bardzo oryginalną podstawę.

Naturalny wygląd sztucznej choinki

Ośnieżone choinki na pewno są nietypowe jeśli chodzi o sztuczne warianty. Przygotowane w ten sposób modele prezentuje się jednak niezwykle naturalnie. Wstawiając je do domu czy mieszkania można odnieść wrażenie, iż zostały dopiero co przyniesione z obsypanego śniegiem lasu. Będzie to duże zaskoczenie dla domowników, a jeszcze większe dla odwiedzających. Taki dodatek na pewno wywoła pozytywne skojarzenia, wzbogaci wystrój wnętrza i po prostu zachwyci wszystkich oglądających. Modele od dobrych producentów są przygotowane w różnych wariantach oraz z dbałością o szczegóły. Samo drzewko będzie wtedy wyglądało naturalnie, a sztuczny śnieg prezentuje się wyjątkowo i utrzymuje swoje walory przez wiele sezonów.

Świąteczny klimat

Każdy marzy o stworzeniu magicznego klimatu świątecznego. Dla wielu osób oznacza to jednak zimową aurę, a więc śnieg, który nie zawsze pojawia się natomiast o tej porze roku za oknem. Modele ośnieżonych drzewek pomagają zadbać o tak wyjątkową atmosferę, bez względu na warunki pogodowe na zewnątrz. Tym samym nawet w cieplejsze, grudniowe dni, we wnętrzu można stworzyć krajobraz kojarzący się każdemu z zimą. Będzie to ogromna atrakcja dla najmłodszych, ale i sentymentalny wybór dla osób dorosłych i nawet starszych. To zatem doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę, ale też tęsknią za magią prawdziwej zimy i śniegu, będącego charakterystyczną częścią tego okresu roku.