Gaia MIX PE

Sztuczna choinka Gaia MIX PE wykonana z najwyższej jakości tworzywa PE oraz folii PCV. Charakteryzuje się oryginalną formą. Doskonale nadaje się do domu, na taras czy do ogrodu. Wyprofilowane gałązki nadają jej cudownej elegancji i kształtu. Zamiast stojaka posiada estetyczną skrzynię, która dopasowana jest idealnie do każdej wielkości choinki jaką oferuje firma Adal w sklepie wiczniezywechoinki.pl. Skrzynia wykonana jest z wysokiej jakości drewna. Elastyczne gałązki umocowane są na stałe i można je modelować w dowolny sposób. Choinka posiada różne zakończenia gałązek, które tworzą niepowtarzalny efekt. Całość osadzona w drewnianej skrzyni nadaje bardzo wyjątkowego i  ekologicznego efektu. Takie rozwiązanie sprawia, że sztuczna choinka Gaia MIX PE jeszcze bardziej przypomina swoim wyglądem prawdziwe drzewko iglaste. Pokaźna choinka Gaia MIX PE o naturalnym wyglądzie idealnie sprawdzi się jako całoroczne drzewko na taras bądź ogród czy do domu na wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia.

Nowe rozwiązania – lepszy wygląd sztucznej choinki i ochrona środowiska

Na szczęście dziś syntetyczne drzewka nie wyglądają już jak te sprzed lat. Przede wszystkim są one projektowane zupełnie inaczej, dzięki temu mogą cieszyć nas gęstymi, rozłożystymi gałęziami oraz intensywnie zieloną barwą do złudzenia przypominającą naturalny kolor iglastych drzewek. Bardzo łatwo jest więc się pomylić w ocenie ich autentyczności. Warto również zauważyć, że nowoczesne modele wykonywane są wyłącznie z polietylenu, który można z powodzeniem oddać do recyklingu. Całość choinki Gai MIX PE osadzona jest w drewnianej skrzyni, która nie dość, że pięknie się prezentuje a na dodatek jest mocnym stojakiem dla drzewka. 

Opcja dla alergików

Nie należy również zapominać, że kupno sztucznego drzewka Gaia MIX PE wiąże się też z wieloma innymi zaletami. Z pewnością jest to doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z różnego rodzaju alergiami, szczególnie tymi związanymi z żywicą. Inwestycja w taką choinkę pomoże wprowadzić do mieszkania  wyjątkową świąteczną atmosferę, bez zbędnego narażania domowników na pojawienie się alergicznych dolegliwości.

Choinki sztuczne jak żywe – oferta przedsiębiorstwa ADAL

W bogatej ofercie firmy ADAL dostępne są wyglądające jak żywe sztuczne choinki, którymi można ozdobić swoje mieszkanie, biuro, ogród, taras czy sklep, a także dużo większe drzewka przeznaczone do udekorowania przestrzeni miejskiej. Wszystkie modele produkowane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, które jednocześnie są w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku.

Łatwy montaż i przechowywanie

Ponadto zarówno samo przechowywanie, jak i składanie naszych choinek sztucznych jest wyjątkowo łatwe. Większość modeli składa się z kilku odpowiednio oznaczonych części, które wystarczy tylko po kolei połączyć aby cieszyć się piękną oraz zieloną dekoracją. W przypadku większych drzewek przeznaczonych do ozdoby przestrzeni miejskich oferujemy nie tylko możliwość zakupu, ale również pomoc przy montażu i demontażu.