Wianek Rocky

Wianki świąteczne Rocky MIX PE + żyłka to dekoracja dodatkowa na drzwi, okno i na inne płaskie powierzchnie. Można go również podwiesić na suficie. Wianek wzbogacony jest obecność oszronionych gałązek, wykonanych z najwyższej jakości tworzywa PE, żyłki oraz folii PVC. Dzięki charakterystycznemu ułożeniu dużej ilości gałązek PE, żyłki i PVC daje ekskluzywny efekt oraz jest świetnym tłem dla innych dekoracji.

Wianki świąteczne - Dbałość o środowisko

Niektóre badania mówią, że sztuczne igliwie z krajów Azji przyczynia się do większej emisji dwutlenku węgla czy gazów cieplarnianych podczas produkcji. Produkty naszego wyrobu, w tym też wianki Rocky MIX PE zarówno te bez śniegu i ośnieżone, które produkowane są przez nas mają dużo mniejszy wpływ na środowisko jeżeli chodzi o substancje szkodliwe. Już w 3 lata od początku używania naszego wianka, konsument przyczynia się do mniejszego impaktu na środowisko niż osoby, które swój produkt wykonują z żywych gałęzi bądź kupują nowy co roku. Badania pokazują, że po 3 latach użytkowania sztucznego wianka świątecznego Rocky MIX PE wygrywa on EKO -wyścig z wiankiem zrobionym z żywego igliwia. Dodatkowo, nasze sztuczne igliwie produkowane jest z przyjaznego środowisku polietylenu i posłuży nam na długie lata, estetyką i pięknem nie odbiegając od żywego igliwia.

Dodatkowa ozdoba

Wianek świąteczny Rocky MIX PE jest idealnym ekskluzywnym dodatkiem do każdego wnętrza. Jego efektowny sposób wykonania i wygląd wynika z gęsto ułożonych gałązek. Niezwykle starannie ułożone igliwie wykonane z PE, żyłki i PVC daje elegancki i zadbany efekt, który świetnie podkreśla każdą dodatkową dekoracje i doskonale odbija światło LED, które może znaleźć się na gałązkach. Wianek wygląda niemal jak z żywego tworzywa. Wianek jest dostępny w paru rozmiarach, Umożliwia to dostosowanie zakupu pod konkretny wymiar dekoracji.

Propozycja dla alergików

Z uwagi na naszych bliskich, którzy mogą być dotknięci alergią na żywice lub inne substancje występujące w prawdziwym igliwiu, najbezpieczniej jest zdecydować się na sztuczne wianki. Będziemy mogli się ze spokojem cieszyć wszystkim tym co dla nas najważniejsze: rodziną i czasem spędzonym w świątecznym klimacie.