ADAL

Nowe produkty

Nowe produkty

Filtruj według

Wysokość [cm]

Wysokość [cm]

Średnica dolna [cm]

Średnica dolna [cm]

Stojak

Stojak

Waga [kg]

Waga [kg]

Choinki żyłkowe

Royal MIX PE
<p>Sztuczna choinka Rocky Mix Tree należąca do grupy choinek żyłkowych. Jeden z najpopularniejszych produktów wśród grupy choinek żyłkowych. Unikatowa choinka, której wystawny efekt wizualny wynika z gałęzi o długich, cieniowanych kolorystycznie igłach. Te długie igliwie sprawia, że gałęzie choinki wyglądają niezwykle obficie. Ekskluzywne choinki sztuczne powinny się odznaczać najwyższą jakością, która znajdzie odzwierciedlenie w spektakularnym wyglądzie. Ważne jest też rzecz jasna, żeby spełniały normy ekologiczne oraz oczywiście bezpieczeństwa. Drzewka od dobrego i doświadczonego producenta mogą do złudzenia przypominać te prawdziwe, będąc jednocześnie wygodniejsze dla właścicieli, gdyż nie wymagają pielęgnacji. Propozycje efektownych oraz dopracowanych w najmniejszych szczegółach choinek, ma firma Adal.</p> <h2>Dopracowanie i efektowny wygląd</h2> <p>Jakość wykorzystywanych materiałów, a przede wszystkim dopracowywanie produktów, sprawia, że choinki sztuczne potrafią się prezentować naprawdę efektownie. Dawno minęły już czasy, gdy można je było odróżnić gołym okiem od żywych odpowiedników i narzekać na ich wygląd. Wyroby wysokiej klasy powinny posiadać dobrze odwzorowane igliwie i starannie rozplanowane rozmieszczenie gałązek. Wiele zależy tutaj od określonego modelu. Obecnie możesz wybierać między drzewkami bardzo gęstymi, a takimi celowo nieco bardziej rzadszymi czy z nieregularnymi gałązkami, co ma lepiej odwzorowywać naturalne warunki. Na pewno ekskluzywne drzewka muszą być jednak wykonywane bardzo starannie i powinny być doceniane za walory estetyczne. Choinka sztuczna do 240 cm piękno i ochrona środowiska</p> <h3>Praktyczne zastosowanie</h3> <p>Święta Bożego Narodzenia są magicznym czasem, który jednak po nowym roku przemija. Wtedy pozostaje tylko posprzątać obecne dekoracje i czekać na kolejny sezon. Na tym etapie sztuczna choinka również posiada wiele zalet. Jedną z nich jest brak konieczności sprzątania wypadających igieł ponieważ nasze choinki dzięki swojej jakości nie gubią swoich. Dzięki odpowiedniemu systemowi składania choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM, możesz złożyć i zdemontować swoje drzewko jednym ruchem, a niewielki rozmiar po złożeniu pozwoli na wygodne przechowywanie jej do następnego sezonu.</p> <h3>A co w domu lub biurze?</h3> <p>Coraz więcej osób decyduje się również na umieszczenie wiecznie żywego drzewka w swoim mieszkaniu lub biurze. W ofercie ADAL znajdują się zarówno niewielkie modele, które można postawić na stoliku, szafce czy sklepowej ladzie, jak i wysokie, sięgające nawet pięciu metrów choinki, pięknie ozdabiające wysokie mieszkanie, przestronny hol czy lobby w biurowcu.</p> <p>Katalog ADAL obejmuje więc wiele rodzajów choinek o zróżnicowanych wielkościach. Do każdego modelu, można ponadto wedle uznania dobrać inne ozdoby, w tym girlandy świąteczne imitujące igliwia czy lampki oświetleniowe pięknie dopełniające tworzenie bożonarodzeniowego klimatu.</p> <p></p>
Rocky MIX PE
<p>Sztuczna choinka Rocky Mix Tree należąca do grupy choinek żyłkowych. Elegancka i dostojna choinka o zróżnicowanych grubościach gałęzi i ich odcieniach kolorystycznych, które wpływają na jej ostateczny, bogaty efekt wizualny.</p> <p>Atutem tej choinki są gałęzie częściowo wykonane z materiału PE, której detale imitują wygląd i kolorystykę naturalnych gałązek.</p> <h2>Choinka Rocky sztuczna jak żywa, czyli dlaczego warto zainwestować w alternatywą wersję naturalnych drzewek?</h2> <p>Sztuczne choinki – nie zawsze przypominające wyglądem żywe drzewka – weszły już na rynek dobrych kilkanaście lat temu. Ich głównym zadaniem miało być skuteczne wyeliminowanie nadmiernej wycinki naturalnych drzewek w okresie przedświątecznym. Niestety pierwsze modele nie cieszyły się zbytnią popularnością. Nie tylko nie wyglądały zbyt dobrze i w niczym nie przypominały żywych choinek, ale spory kłopot stanowiła ich właściwa utylizacja. Większość z nich bowiem produkowana była z metalu oraz plastiku, które charakteryzują się niezwykle długim czasem rozkładu. W żaden sposób nie łączyło się to więc z faktyczną ochroną środowiska.</p> <h3>Nowe rozwiązania – lepszy wygląd sztucznej choinki i ochrona środowiska</h3> <p>Na szczęście dziś syntetyczne drzewka nie wyglądają już jak te sprzed lat. Przede wszystkim są one projektowane zupełnie inaczej, dzięki temu mogą cieszyć nas gęstymi, rozłożystymi gałęziami oraz intensywnie zieloną barwą do złudzenia przypominającą naturalny kolor iglastych drzewek. Bardzo łatwo jest więc się pomylić w ocenie ich autentyczności. Warto również zauważyć, że nowoczesne modele wykonywane są wyłącznie z polietylenu, który można z powodzeniem oddać do recyklingu.</p> <h3>Opcja dla alergików</h3> <p>Nie należy również zapominać, że kupno sztucznego drzewka Rocky wiąże się też z wieloma innymi zaletami. Z pewnością jest to doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z różnego rodzaju alergiami, szczególnie tymi związanymi z żywicą. Inwestycja w taką choinkę pomoże wprowadzić do mieszkania świąteczną atmosferę, bez zbędnego narażania domowników na pojawienie się alergicznych dolegliwości.</p> <h3>Oszczędność</h3> <p>Oczywiście sztuczna choinka Rocky Mix Pe pozwala również sporo zaoszczędzić. Nie trzeba bowiem co roku udawać się do sklepu, po kolejne drzewko, które i tak po skończonym sezonie zostanie wyrzucone. Polietylenowa choinka może spokojnie służyć przez kilka, a nawet kilkanaście lat, jednocześnie przez cały ten czas pozostając wyjątkowo piękna i zielona.</p> <h3>Łatwy montaż i przechowywanie</h3> <p>Ponadto zarówno samo przechowywanie, jak i składanie ozdób jest wyjątkowo łatwe. Większość modeli składa się z kilku odpowiednio oznaczonych części, które wystarczy tylko po kolei połączyć aby cieszyć się piękną oraz zieloną dekoracją. </p> <p></p>

Aktywne filtry

Choinki sztuczne żyłkowe swoim wyglądem przypomina naturalne, gęste drzewka. Gęste rozmieszczenie gałązek, bardzo długa igła oraz intensywny kolor zielony sprawiają, iż choinki sztuczne są wyjątkowe. Pod tak pięknymi i gęstymi choinkami, do złudzenia przypominającą żywe drzewko z pewnością zmieści się wiele prezentów.

Bezpieczeństwo

Kupując dobrej jakości choinkę chcemy mieć pewność, że będzie też ona w pełni bezpieczna. Możemy wtedy bez problemu postawić je w domu z ozdobami w postaci zapalonych lampek. Kluczowe jest zatem to, żeby były one wykonane z materiałów, które nie będą łatwopalne. Przy aktualnych regulacjach produkty muszą spełniać pewne normy w tym zakresie. Warto zwrócić zatem uwagę na certyfikaty, które będą świadczyły o niepalności i pełnym bezpieczeństwie w zakresie konkretnego produktu. Dla części użytkowników ważne mogą być także aspekty związane z alergiami – najlepsze choinki sztuczne będą wykonane bez wykorzystania materiałów czy substancji, które mogłyby potem zaszkodzić domownikom.

Dla tych, którzy cenią ekologię

Ochrona środowiska jest dla nas niezwykle istotną wartością i dzięki swoim decyzjom mamy pewność, że pozytywnie wpływamy na otaczające nas zasoby naturalne. Nie chcemy naszą pracą przyczyniać się do niszczenia planety. Dotychczas panowało przekonanie, że hodowla żywego drzewka jest bardziej ekologiczna i przyjazna środowisku niż choinka wyprodukowana z syntetycznego tworzywa. Jedna dane stanowiące podstawę tych wniosków dotyczyły zamierzchłych czasów i metod produkcji stosowanych w chińskich fabrykach. Drzewka z oznaczeniem PE (wykonane z polietylenu) bez problemu mogą zostać poddane recyklingowi. Żywe choinki są natomiast bardzo nietrwałe. Każdego roku potrzebujesz nowej. Wybierając jeden z modeli drzewek z naszej oferty, masz swój udział w działaniach proekologicznych. Już po około trzech latach od zakupu odwracasz ekologiczną rolę zakupionego drzewka na swoją korzyść w porównaniu do osób, którzy co roku ścinają jedną żywą choinkę. Jak to się dzieje? Produkcja syntetycznego drzewka przekłada się na dwa-trzy razy większą emisję dwutlenku węgla niż w procesie uprawy żywej choinki. Można więc dostrzec, że po upływie około trzech lat sztuczne drzewko zdecydowanie wygrywa ekologiczny wyścig z tym rosnącym w lesie czy szkółce leśnej. I co ważne, może służyć jako piękna ozdoba zdecydowanie dłużej niż wspomniane trzy lata. Dodatkowo w produkcji naszych drzewek wykorzystujemy polietylen, który może zostać poddany recyklingowi i służyć przez kolejne lata.