Wianek Nevada MIX PE

Wianek Nevada Mix Pe należąca do grupy wianków Mix Pe. Idealny wianek do małych, średnich oraz większych pomieszczeń. Są to klasyczne wianki , z naturalnym wyglądem gałązek, których igły posiadają naturalny kolor oraz ułożenie.

Wianek pasujący do większości wnętrz

Małe, średnie oraz duże wnętrza mogą być ozdobione poprzez sztuczny wianek Nevada Mix Pe, dzięki czemu w okresie świątecznym każde z tych pomieszczeń będzie posiadała magiczną atmosferę. W ofercie posiadamy również choinę sztuczną Nevada Mix Pe, która doskonale będzie pasować do wianka Nevada Mix Pe.

Święta Bożego narodzenia +wianek + sztuczna choinka łączą się idealnie w całość. To właśnie połączenie sprawia magię oraz pozwala na spędzenie wesołych i spokojnych chwil w rodzinnym gronie. Dzięki naszej bogatej ofercie choinek Mix Pe i wianków każdy może udekorować własną sztuczną choinkę  i wianek w wymarzony sposób. Klasyczny i naturalny kształt wianków oraz choinek pozwala na zastosowanie różnorodnej dekoracji, która będzie się wpasowywać do każdego pomieszczenia oraz będzie pasować do gustów właścicieli. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni rodzaj oraz średnicę sztucznego wianka. Większość naszych produktów produkowane są z polietylenu, czyli surowca, który podlega całkowitemu recyklingowi. Materiał ten bardzo dobrze utrzymuje swój nasycony kolor oraz kształt przez długi okres. Ważnym aspektem ekologicznym oraz ekonomicznym jest długotrwałość naszych sztucznych wianków, girland, dekoracji świątecznych i drzewek. 

Choć czysto teoretycznie naturalne produkty wydają się być bardziej ekologiczne, to nie do końca jest to prawdą. Każdego roku konieczne są całe plantacje takich roślin, które służą użytkownikom tylko kilka dni, a potem są przez nich wyrzucane. Sztuczne odpowiedniki są wykorzystywane przynajmniej przez kilka sezonów, a według szacunków mniej więcej już po trzech latach okazują się lepsze dla środowiska. Jednocześnie firma Adal korzysta przy produkcji z polietylenu (PE), a więc materiału, który można swobodnie poddawać recyklingowi. Przy okazji wygląda on dość naturalnie, co przekłada się na ogólną prezencję takich wyrobów. Z perspektywy nabywców atutem są też kwestie finansowe. Inwestycja w taki produkt szybko się zwraca i procentuje, gdy w kolejnych sezonach nie trzeba wydawać środków na następne dekoracje świątecznej.

Łatwość montażu

Sztuczny wianek Nevada Mix Pe nie tylko pięknie się prezentuje, ale jest również prosty w montażu. Stąd coraz częściej odchodzi się od dekoracji świątecznych, które trzeba przechowywać cały czas w jednej pozycji i takich których nie da się składać. Oczywiście wianki muszą być wykonane na tyle starannie, żeby nie odpadały potem samoczynnie. Najlepsi producenci stosują jednak obecnie rozwiązania powszechne lub opracowane przez samą firmę, które mają ułatwiać kwestie montażu. Przy okazji oznacza to sposobność do dogodnego przechowywania złożonego wianka w okresie oczekiwania na kolejne święta.

Dopracowanie i efektowny wygląd

Jakość wykorzystywanych materiałów, a przede wszystkim dopracowywanie produktów, sprawia, że nasze asortymenty potrafią prezentować się naprawdę efektownie. Dawno minęły już czasy, gdy można je było odróżnić gołym okiem od żywych odpowiedników i narzekać na ich wygląd. Wyroby wysokiej klasy powinny posiadać dobrze odwzorowane igliwie i starannie rozplanowane rozmieszczenie gałązek.