Girlandy

Girlandy Świąteczne to niekonwencjonalna oferta dekoracji świątecznej Twojego domu, balkonu czy tarasu. Jest wyjątkowo elastyczną bazą pod dalsze ozdobniki. Może być zawieszona wszędzie tam gdzie potrzebuje tego Twój projekt. Stanowi delikatny dodatek do świątecznej dekoracji każdego gospodarstwa.

Girlandy świąteczne – dodatek do dekoracji

Girlandy świąteczne zyskują na popularności dzięki mnogości ich zastosowań. Mogą one służyć jako dekoracja drzwi w bloku, balustrad w centrum handlowym bądź mniejszym sklepie osiedlowym czy ogrodzenia w ekskluzywnej restauracji. Można też zamontować je na dachu w domu bądź swoim parapecie, niezależnie od jego kształtu, dzięki temu, że gałązki z igiełkami zamontowane są na elastycznym drucie, pozwalającym na kreowanie dowolnych kształtów w zależności od Twojej wyobraźni. Dostępne są w wielu różnych rozmiarach. Do girlandy doczepisz inne ozdoby takie jak światło LED, mniejsze bombki w różnych kolorach. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

Dla wszystkich chcących więcej

Według tradycyjnych standardów choinka powinna stanowić jedyną dekorację, jednak w dzisiejszych czasach, kiedy odważnie dekorujemy zewnętrzne części naszych domów, dla niektórych taka dekoracja to za mało. Idealnie ku temu nadają się girlandy, które nie tylko dodadzą więcej zieleni do przestrzeni opanowanych przez cegły i beton, ale też będą bazą pod inne dekoracje, które mogą być zawieszone bezpośrednio na girlandzie, jak i w zwisający sposób pod nią. 

Opcja dla alergików

Zakup sztucznej girlandy apollo wiąże się z jeszcze jedną bardzo istotną zaletą dla grupy osób posiadających różnego typu alergie. Nie wydziela ona żywicy ani różnych pyłków, które są częstą przyczyną alergii u coraz to większej ilości osób.  Dzięki temu możesz spokojnie spędzić swój święta, nie narażając tym samym innych domowników i gości na nieprzyjemności związane z ich przypadłościami i wrażliwościami na różne substancje.