Świerk Alpejski ośnieżony

Bardzo ciekawą propozycją w tradycyjnym wydaniu są ośnieżone choinki Świerki Alpejskie. Dłuższe i ułożone w dół gałęzie znakomicie nawiązują do typowo górskiego krajobrazu w zimowym wydaniu. Takie dekoracje mogą się skojarzyć z kadrami filmowymi czy obrazkami zapamiętanymi z ferii spędzonych z rodziną w Alpach. Te choinki posiadają pień oraz stojaki wykonane z naturalnego drewna. Mogą się one stać głównym elementem wystroju lub posłużyć jako niezwykłe dodatki. Z pewnością wprowadzą we wnętrzu zimową i świąteczną atmosferę.

Charakterystyka

Choinka Świerk Alpejski może stanowić ciekawą alternatywę dla tradycyjnego drzewka świątecznego, pełniąc rolę jako główna choinka do wnętrza mieszkalnego bądź poboczna dekoracja dopełniająca przestrzeń. Sztuczne choinki tego modelu prezentują się efektownie i zaskakująco, a są przy tym bardzo realistyczne w wykonaniu. Świerk Alpejski jest produktem dostępnym w szerokiej gamie gabarytowej od wysokości 60cm, przez 90cm, 120cm, 150cm, 180cm aż po duże drzewko o wysokości 210cm. Choinka ta zbudowana jest ze sztucznego igliwia, które jest całkowicie ośnieżone sztucznym materiałem imitującym śnieg.  W większości bardziej standardowych choinek sztucznych wykorzystuje się stojaki plastikowe. Są one dyskretne, trwałe i stabilne. Nieco inaczej wygląda to w przypadku modeli Świerku Alpejskiego. Tam wykorzystane jest prawdziwe drewno, które dodaje drzewku wyjątkowego i naturalnego charakteru. Jednocześnie ta część choinki dodatkowo podnosi walory estetyczne i sprawia, że dekoracja na pewno się wyróżnia. Przy tym wszystkim wprowadza też do wnętrza mocne nawiązanie do lasu i natury w czasie zimowych świąt bożego narodzenia. Niewątpliwym dodatkowym atutem jest fakt, że choinka ta posiada certyfikat niepalności CAL FIRE, dzięki czemu można ją postawić w wielu nietypowych miejscach. 

Przeznaczenie

Świerk Alpejski to tradycyjna choinka w mocno zimowej postaci ,która charakteryzuje się bardzo naturalną, a zarazem ciekawą formą. Jest ona kapitalną alternatywą dla tradycyjnej zielonej choinki gałęziowej. Dzięki szerokiej gamie gabarytowej, choinka Świerk Alpejski może być zarówno postawiona w salonie jako główna świąteczna dekoracja, czy też jako ozdoba poboczna, postawiona na blacie biurka, głębokim parapecie czy też przy schodach. Poza wyjątkową podstawą wykonaną w całości z drewna, model posiada naturalnie wyglądające ośnieżone gałązki oddające zimowy klimat. Taka choinka z pewnością znajdzie swoje miejsce w wielu rodzajach wnętrz. Model ten to świetny wybór do salonu czy biura bądź do postawienia jako pięknie wyglądające dopełnienie większej bądź mniejszej przestrzeni w okresie świątecznym.