Verona

Najbardziej popularne rozmiary choinek sztucznych VERONA do 240 cm. Doskonałe do eleganckich przestrzeni albo jako dodatkowa ozdoba większych aranżacji. Charakteryzują się eleganckim kształtem i głębokim zielonym kolorem igieł.

Choinki sztuczne do 240 cm VERONA – święta na bogato

Niewielkie pomieszczenia zawsze stanowią wyzwanie kiedy przychodzi do dekorowania swojego domu na święta Bożonarodzeniowe. W naszej ofercie posiadamy choinki sztuczne Verona w rozmiarach: 180 cm, 210 cm i 240 cm, co jest idealną bazą do zaprojektowania magicznego kąta świątecznego w każdym domu. Nasze produkty wykonywane są z najwyżej jakości materiałów, między innymi polietylenu, czyli surowca, który jest w 100% recyklingowany. Materiał ten charakteryzuje się żywym natężeniem koloru, który utrzymuje swą jakość przez długie lata. Dzięki temu nasze choinki nie tylko są praktyczne, ale także zgodne z ideą ruchu „less waste”. Nasze produkty zapewnią w twoim domu świąteczny, niepowtarzalny nastrój, zaś te naturalne będziesz mógł zostawić w swoim ogródku, aby tam były częścią natury. Praktyczny system składania QUICK DISTRIBUTE SYSTEM przyczyni się do szybszej transformacji Twojego wnętrza na kolejny sezon. 

Unikalny design

Verona to elegancka choinka pasująca do każdego wnętrza. Dzięki zastosowaniu większej ilości gałązek, pasuje ona zarówno do minimalistycznych kompozycji jak i wystawnych i eleganckich aranżacji świątecznych z wykorzystaniem innych choinek. Dzięki swojemu unikalnemu kształtowi może samodzielnie stanowić doskonałą dekorację świąteczną, ale też być częścią bogatej kompozycji z innych typów choinek, różnej ilości i fakturze bombek oraz dekoracji stojących. Naturalne drzewka uniemożliwiają układanie ich gałązek bez uszkodzenia delikatnych igieł. Nasze choinki, dzięki zastosowanym materiałom i wieloletniemu doświadczeniu w produkcji choinek świetlnych, nie gubią swoich igieł, a dzięki temu pozostają piękne przez długi czas. Dzięki elastycznym gałązką, co roku mogą być modelowane w dowolny sposób, który ograniczony jest tylko Twoją wyobraźnią i planem na kolejne dekoracje świąteczne, które podkreślą ten wyjątkowy czas w roku i pozostaną w pamięci członków Twojej rodziny na długie lata.

Porządek w Twoim domu

Nasze choinki nie tylko rewelacyjnie wyglądają i służą nam przez długie lata, ale też są bardzo łatwe w montażu i demontażu oraz bardzo proste w przechowywaniu. Ze względu na jakość wykonania, nie gubią one swoich igieł, co ułatwia życie nie jednej rodzinie, kiedy to po okresie świątecznym przychodzi czas na porządki domowe. Czas spędzony na sprzątaniu po żywej choince możesz spożytkować na inne, ciekawsze zajęcia.