Wianek Królewski

Wianki świąteczny Królewskie to dekoracja dodatkowa na okna, drzwi i inne płaskie powierzchnie. Dzięki szerokiej ofercie rozmiarowej firmy Adal znakomicie prezentują się w każdym wnętrzu niezależnie od jego wielkości czy kolorystyki. Stanowią doskonałą dekorację wejść, elewacji i innych powierzchni. Nasze produkty posiadają certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW.

Wianki świąteczne sztuczne – dobre rozwiązanie na długie lata

Wianki świąteczne sztuczne są doskonałą inwestycją na długie lata. Dzięki doskonałemu wykonaniu i wysokojakościowym materiałom, pozostają na długie lata w świetnej formie, nie tracąc swojego kształtu czy koloru. Polietylen wianków PE, z którego wykonane jest igliwie, które wykorzystujemy przy produkcji naszych wianków i choinek, jest w 100% recyklingowy, co przyczynia się do mniejszych odpadów zagracających naszą planetę. Ponadto dzięki swojej długowieczności, po około 3 latach użytkowania naszego produktu, wyrównuje się wynik emisji spalin, które wydzieliły się podczas jego produkcji w porównaniu ze spalinami, które wydzielają się przy hodowli żywych drzewek, kupowanych rok rocznie.

Gustowny element dekoracji

Przy dekorowaniu naszego domu na okres świąteczny często mamy wrażenie, że choinka to jednak za mało. Nie udekorowane powierzchnie możemy przystroić wiankami sztucznymi z dekoracją pasującą do reszty, czy to będą bombki, czy samo światło, czy kolorowe girlandy. Sam wianek jest pięknym elementem dodającym tradycyjnego świątecznego charakteru każdej powierzchni. Jest on coraz bardziej popularny wśród różnych instytucji w dziedzinie gastronomii, w urzędach miasta, biurowcach, ale także naszych domach, gdzie najczęściej widnieje na naszych drzwiach witając gości, zwiastując niesamowite dekoracje w środku. 

Propozycja dla alergików

Z uwagi na naszych bliskich, którzy mogą być dotknięci alergią na żywice lub inne substancje występujące w prawdziwym igliwiu, najbezpieczniej jest zdecydować się na sztuczne wianki firmy Adal za pośrednictwem sklepu www.wieczniezywechoinki.pl.

Będziemy mogli się ze spokojem cieszyć wszystkim tym co dla nas najważniejsze: rodziną i czasem spędzonym w świątecznym klimacie.