Girlanda Premium MIX PE

Girlanda Świąteczna Premium Mix PE - set

Girlanda Premium Mix PE idealnie komponuje się z choinką Premium Mix PE,  Noel Mix PE, Tajga I Mix PE i Tajga II Mix PE oraz z girlandą Premium Mix PE. Tworzywo PE w wyglądzie idealnie przypomina naturalne gałązki drzewek z lasu a przede wszystkim jest ekologiczne.

Girlanda świąteczna - sztuczne ozdoba na długie lata

Girlandy świąteczne sztuczne są doskonałą inwestycją na długie lata. Dzięki doskonałemu wykonaniu i wysoko jakościowym materiałom, pozostają na długie lata w świetnej formie, nie tracąc swojego kształtu czy koloru. Girlandy świąteczne od producenta Adal są proste w montażu. Polietylen tzw. PE, z którego wykonane jest igliwie w girlandach i większość naszego asortymentu nadaje się w 100% recyklingowi, co przyczynia się do mniejszych odpadów zagrażających naszej planecie. Ponadto dzięki swojej długowieczności, po około 3 latach użytkowania naszych produktów z PE produktu, wyrównuje się wynik emisji spalin, które wydzieliły się podczas jego produkcji w porównaniu ze spalinami, które wydzielają się przy hodowli żywych drzewek, zakupionych rok rocznie.

Opcja dla alergików

Girlandy na naszej stronie od producenta Adal nie wydzielają żywicy ani różnych pyłków, które są przyczyną częstej alergii w trakcie świąt posiadając prawdziwe drzewka z lasu.