Wianek Noel MIX PE

Wianki piękne na lata - nowość

Wianek Noel Mix PE idealnie komponuje się z choinką Noel Mix PE, Gaia II, Tajga I Mix PE i Tajga II Mix PE oraz z girlandą Noel Mix PE. Tworzywo PE w wyglądzie idealnie przypomina naturalne gałązki drzewek z lasu a przede wszystkim jest ekologiczne.

Produkty MIX PE

W drzewkach Mix PE, wiankach Mix PE czy girlandach Mix PE wykorzystane są technologię tak aby końcówki gałęzi, odtworzyły prawdziwe igliwie. Odporne na zgniecenia tipsy czyli gałązki w trakcie montażu, demontażu czy przechowywaniu i transportowaniu. Gałęzie są uformowane z wysokiej jakości tworzyw, aby uzyskać autentyczny wygląd.  Produkty mają tradycyjny kształt i w zależności od rodzaju ma wygięty do dołu na wprost bądź na boki kształt gałęzi.

Jakie są korzyści z zakupu asortymentu producenta Adal?

Nasze produkty to opcja wygodnych i łatwych w utrzymaniu dekoracji na święta.  Produkty dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach zieleni i kształtach. Sztuczne igliwie asortymenty Adal dostępne są również w sesji ośnieżonej. Produkty są produkowane z najwyższą starannością i najwyższej jakości tworzyw. W ramach nieoświetlonych choinek niektóre funkcje obejmują składane choinki niczym parasolka, mamy naturalne rozmiary oraz poparte certyfikatami niepalne produkty.

Opcja dla alergików

Wianki na naszej stronie od producenta Adal nie wydzielają żywicy ani różnych pyłków, które są przyczyną częstej alergii w trakcie świąt posiadając prawdziwe drzewka z lasu.